AMP 9D Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 36

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 10T 75 BUSE TELLİ Tarih A Grubu
2 ATP 11Y 948 ELİF BAŞKURT INKILAP TARIHI A Grubu
3 AMP 9B 365 SELMA ARI Tarih B Grubu
4 AMP 10R 413 SİNEM YABASUN Tarih A Grubu
5 AMP 11R 379 ALEYNA GÖKÜŞ INKILAP TARIHI B Grubu
6 AMP 9C 685 CANSU YILMAZ Tarih B Grubu
7 AMP 10M 480 HATİCE YETER Tarih A Grubu
8 AMP 11L 607 FATİMA SAVAŞ INKILAP TARIHI A Grubu
9 AMP 9F 765 HATİCE ÖLMEZ Tarih B Grubu
10 ATP 10A 1081 ZELİHA ÇALIŞKAN Tarih A Grubu
11 AMP 11B 532 DÜRDANE NURSENA GENÇ INKILAP TARIHI B Grubu
12 AMP 9A 270 BİRCAN KONAK Tarih B Grubu
13 AMP 10B 657 AYŞE DEMİRDAĞ Tarih A Grubu
14 AMP 11T 306 BEYZA NUR GÖKTEKE INKILAP TARIHI A Grubu
15 AMP 9E 742 FATMA KARADAĞ Tarih B Grubu
16 AMP 10H 161 BERFİN YURTÇİÇEK Tarih A Grubu
17 AMP 11H 429 KADRİYE KIRPAÇ INKILAP TARIHI B Grubu
18 AMP 9D 511 RUKİYE ERGEN Tarih B Grubu
19 AMP 10I 249 HİLAL FATMA TEKİNER Tarih A Grubu
20 ATP 11 A 999 BUSE ALTAŞ INKILAP TARIHI A Grubu
21 AMP 10C 332 ZEYNEP ALTUNAY Tarih B Grubu
22 ATP 11. V 1004 SÜHEYLA KARTAL INKILAP TARIHI B Grubu
23 ATP 10V 1078 SEHER CİDE Tarih A Grubu
24 AMP 10T 416 PINAR ÖZER Tarih B Grubu
25 ATP 11Y 996 CEREN ERTEKİN INKILAP TARIHI A Grubu
26 AMP 9B 322 TUĞÇE YALÇIN Tarih A Grubu
27 AMP 10R 946 ESRA KAYA Tarih B Grubu
28 AMP 11R 358 YAREN ÇOKGÜN INKILAP TARIHI B Grubu
29 AMP 9C 673 NAZLICAN GENÇLER Tarih A Grubu
30 AMP 10M 805 GAMZE YÜRÜK Tarih B Grubu
31 AMP 11L 723 BEYZA ERSAN INKILAP TARIHI A Grubu
32 AMP 9F 748 AYŞE ALIÇ Tarih A Grubu
33 ATP 10A 1054 ŞÜKRAN NUR GÖK Tarih B Grubu
34 AMP 11B 450 ZEKİYE CANLI INKILAP TARIHI B Grubu
35 AMP 9A 271 ELİF TERLEMEZ Tarih A Grubu
36 AMP 10B 803 İLAYDA COŞAN Tarih B Grubu



AMP 9A Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 35

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 11T 127 BERFİN KABİŞEN INKILAP TARIHI A Grubu
2 AMP 9E 638 PINAR AKAR Tarih A Grubu
3 AMP 10H 650 İREM DESTAN HASPOLAT Tarih B Grubu
4 AMP 11H 516 SİBEL KARAKAYA INKILAP TARIHI B Grubu
5 AMP 9D 550 DİLAN DEGER Tarih A Grubu
6 AMP 10I 696 BEYZANUR SEVİNÇ Tarih B Grubu
7 ATP 11 A 1024 MERVE ŞAYLI INKILAP TARIHI A Grubu
8 AMP 10C 526 CEREN ERKAYHAN Tarih A Grubu
9 ATP 11. V 979 HİLAL ELİBOL INKILAP TARIHI B Grubu
10 ATP 10V 1117 DİLARA TURNA Tarih B Grubu
11 AMP 10T 586 ZİLAN TEKİN Tarih A Grubu
12 ATP 11Y 967 SEMANUR EMLER INKILAP TARIHI A Grubu
13 AMP 9B 326 GÖZDE NİMET YENİGÜN Tarih B Grubu
14 AMP 10R 972 ÇAĞLA ÇETİN Tarih A Grubu
15 AMP 11R 2016 GÜLSÜM TOPAKTAŞ INKILAP TARIHI B Grubu
16 AMP 9C 679 SILA NUR SÖYLEM Tarih B Grubu
17 AMP 10M 468 HİLAL YILDIZ Tarih A Grubu
18 AMP 11L 473 FATMA GÜL ÖZEL INKILAP TARIHI A Grubu
19 AMP 9F 770 EZGİ TUTUŞ Tarih B Grubu
20 ATP 10A 111 ESRA NUR İNCE Tarih A Grubu
21 AMP 11B 427 FATMA OLUK INKILAP TARIHI B Grubu
22 AMP 9A 175 CANAN ÖZÇELİK Tarih B Grubu
23 AMP 10B 383 EBRU GÖKÇE Tarih A Grubu
24 AMP 11T 433 GİZEM UĞURLU INKILAP TARIHI A Grubu
25 AMP 9E 667 HELİN AKINCI Tarih B Grubu
26 AMP 10H 683 ASLIHAN GÜNEY Tarih A Grubu
27 AMP 11H 725 BÜŞRA ALAGÖZ INKILAP TARIHI B Grubu
28 AMP 9D 573 EYLÜL ERSOY Tarih B Grubu
29 AMP 10I 639 DİLEKNAZ DOĞAN Tarih A Grubu
30 ATP 11 A 984 FATMA CEREN ATBATIRAN INKILAP TARIHI A Grubu
31 AMP 10C 39 GÜLDEN ÜNAL Tarih B Grubu
32 ATP 11. V 942 GÜLCAN TAĞMA INKILAP TARIHI B Grubu
33 ATP 10V 1065 HAVVA GÜRBÜZ Tarih A Grubu
34 AMP 10T 382 AYÇA ASLAN Tarih B Grubu
35 ATP 11Y 1005 ZELİHA HALLAÇ INKILAP TARIHI A Grubu



AMP 9E Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 35

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9B 295 DERYA ERAT Tarih A Grubu
2 AMP 10R 237 BELKIS ÇOPUR Tarih B Grubu
3 AMP 11R 2017 SUDE UYAR INKILAP TARIHI B Grubu
4 AMP 9C 706 SEMİHA GÖÇMEN Tarih A Grubu
5 AMP 10M 800 SEYRAN AŞAN Tarih B Grubu
6 AMP 11L 727 SEMA PERÇİN INKILAP TARIHI A Grubu
7 AMP 9F 781 EMİNE MENGENE Tarih A Grubu
8 ATP 10A 1100 KADER ÇINAR Tarih B Grubu
9 AMP 11B 398 AYŞENUR TURMUŞ INKILAP TARIHI B Grubu
10 AMP 9A 264 SEMANUR TÜREL Tarih A Grubu
11 AMP 10B 790 ESRA İNALKAÇ Tarih B Grubu
12 AMP 11T 290 CAHİDE OLĞAÇ INKILAP TARIHI A Grubu
13 AMP 9E 591 SELİN AYBAR Tarih A Grubu
14 AMP 10H 42 MELİSA YILDIZ Tarih B Grubu
15 AMP 11H 458 EYLÜL KAYA INKILAP TARIHI B Grubu
16 AMP 9D 514 ALEYNA YILDIZ Tarih A Grubu
17 AMP 10I 74 GÜLBEYAZ TURAN Tarih B Grubu
18 ATP 11 A 941 AYNUR ÇOBAN INKILAP TARIHI A Grubu
19 AMP 10C 197 İLAYDA CARUS Tarih A Grubu
20 ATP 11. V 949 HAVVA NUR YILDIRAK INKILAP TARIHI B Grubu
21 ATP 10V 1071 MELTEM ÖRS Tarih B Grubu
22 AMP 10T 163 EMİNE SANDAL Tarih A Grubu
23 ATP 11Y 964 PELİN ROZA ÖZTÜRK INKILAP TARIHI A Grubu
24 AMP 9B 301 BÜŞRA TANIŞ Tarih B Grubu
25 AMP 10R 69 ASLINUR DÜNDAR Tarih A Grubu
26 AMP 11R 2027 ELİF KÖSE INKILAP TARIHI B Grubu
27 AMP 9C 769 HİLAL AYDİN Tarih B Grubu
28 AMP 10M 336 SEDEF UYAR Tarih A Grubu
29 AMP 11L 418 HAZAL AYBUGÜN INKILAP TARIHI A Grubu
30 AMP 9F 768 HÜSNA SELİN AKKUŞ Tarih B Grubu
31 ATP 10A 1073 HİLAL PAKET Tarih A Grubu
32 AMP 11B 603 FATMA KAYMAK INKILAP TARIHI B Grubu
33 AMP 9A 138 YAĞMUR HANCIOĞLU Tarih B Grubu
34 AMP 10B 783 GÖZDE ÖZ Tarih A Grubu
35 AMP 11T 376 HELİN YÜKSEL INKILAP TARIHI A Grubu



AMP 10C Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9E 616 ZÜBEYDE SEVİM Tarih B Grubu
2 AMP 10H 318 MERYEM ÖZHAN Tarih A Grubu
3 AMP 11H 466 KEVSER UYAR INKILAP TARIHI B Grubu
4 AMP 9D 738 ECEM DEMİRCİ Tarih B Grubu
5 AMP 10I 46 DİLARA ACAR Tarih A Grubu
6 ATP 11 A 1013 MEKİYE ÖZÇELİK INKILAP TARIHI A Grubu
7 AMP 10C 330 ELİFNUR TAPAN Tarih B Grubu
8 ATP 11. V 1017 BERİVAN DİLEN INKILAP TARIHI B Grubu
9 ATP 10V 1074 NEFİSE UYAR Tarih A Grubu
10 AMP 10T 653 İKLİMYA BETÜL KARATUTLU Tarih B Grubu
11 ATP 11Y 936 KARDELEN BEKTAŞ INKILAP TARIHI A Grubu
12 AMP 9B 372 FATMA BUSE MAVİ Tarih A Grubu
13 AMP 10R 965 HATİCE BELTEKİN Tarih B Grubu
14 AMP 11R 106 NURFET AFYON INKILAP TARIHI B Grubu
15 AMP 9C 400 HAYRÜNNİSA KAYA Tarih A Grubu
16 AMP 10M 797 DİLAN DİNÇ Tarih B Grubu
17 AMP 11L 726 ELİF PELİN AKDAĞ INKILAP TARIHI A Grubu
18 AMP 9F 772 YAĞMUR TAN Tarih A Grubu
19 ATP 10A 1087 DİDEM POLA Tarih B Grubu
20 AMP 11B 445 HELİN CEYLAN INKILAP TARIHI B Grubu
21 AMP 9A 153 BÜŞRA TOPAKTAŞ Tarih A Grubu
22 AMP 10B 649 CENNET ÇEVİK Tarih B Grubu
23 AMP 11T 356 GAYE ER INKILAP TARIHI A Grubu
24 AMP 9E 585 MİRAY ÇOBAN Tarih A Grubu
25 AMP 10H 201 TUĞBA ÇELİK Tarih B Grubu
26 AMP 11H 598 EMİNE ÖZBAKIR INKILAP TARIHI B Grubu
27 AMP 9D 464 SİMGE GÜÇLÜ Tarih A Grubu
28 AMP 10I 553 FATMA KAYAALP Tarih B Grubu
29 ATP 11 A 1016 GÜLSU ALBAYRAK INKILAP TARIHI A Grubu
30 AMP 10C 708 ELİF VARSAK Tarih A Grubu
31 ATP 11. V 1023 GÜLMELEK GÜCEN INKILAP TARIHI B Grubu
32 ATP 10V 1064 BAHAR YAŞAR Tarih B Grubu
33 ATP 11Y 1026 BÜŞRA ERDEM INKILAP TARIHI A Grubu
34 AMP 9B 280 AYŞENUR HÖBEK Tarih A Grubu



AMP 9C Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 10R 147 İLAYDA DEMİR Tarih B Grubu
2 AMP 11R 125 ELİF YILDIRIM INKILAP TARIHI B Grubu
3 AMP 9C 735 İREM ARIK Tarih A Grubu
4 AMP 10M 697 AHUDUDU YETKİN Tarih B Grubu
5 AMP 11L 524 YAREN MENGİ INKILAP TARIHI A Grubu
6 AMP 9F 759 FATMA GÜL DOAN Tarih A Grubu
7 ATP 10A 1077 SEMANUR TOPRAK Tarih B Grubu
8 AMP 11B 351 EDA SAYAR INKILAP TARIHI B Grubu
9 AMP 9A 149 SELİN GÜNDOĞAN Tarih A Grubu
10 AMP 10B 262 ESRA VURAL Tarih B Grubu
11 AMP 11T 508 GAMZE NUR ŞAHİN INKILAP TARIHI A Grubu
12 AMP 9E 630 SUDENUR SİMİTÇİ Tarih A Grubu
13 AMP 10H 634 ESRA KAYA Tarih B Grubu
14 AMP 11H 546 DİLAN ARSLAN INKILAP TARIHI B Grubu
15 AMP 9D 542 BAŞAK KALEM Tarih A Grubu
16 AMP 10I 110 MELİKE GÖKSAL Tarih B Grubu
17 ATP 11 A 1000 ESRA DEMİR INKILAP TARIHI A Grubu
18 AMP 10C 687 ÖZLEM ACAR Tarih A Grubu
19 ATP 11. V 1028 DİLARA TEKİN INKILAP TARIHI B Grubu
20 ATP 10V 1069 ZEYNEP YOLUK Tarih B Grubu
21 ATP 11Y 980 KÜBRA KEL INKILAP TARIHI A Grubu
22 AMP 9B 328 ROJİN ÖZDAMAR Tarih A Grubu
23 AMP 10R 954 GİZEM EMİNE ÜZÜM Tarih B Grubu
24 AMP 11R 454 SİNEM TAYYİBE ÇELİK INKILAP TARIHI B Grubu
25 AMP 9C 387 SEVİLAY KÜÇÜK Tarih A Grubu
26 AMP 10M 802 AYTÜL ATICIOĞLU Tarih B Grubu
27 AMP 11L 602 HEDİYE ÇOBAN INKILAP TARIHI A Grubu
28 AMP 9F 753 ELİFNUR ENÇ Tarih A Grubu
29 ATP 10A 1086 YAĞMUR CAN Tarih B Grubu
30 AMP 11B 577 ELİF POLAT INKILAP TARIHI B Grubu
31 AMP 9A 256 AYŞEGÜL İNAL Tarih A Grubu
32 AMP 10B 851 SİBEL TURGUT Tarih B Grubu
33 AMP 11T 483 ZÜHRA AYDIN INKILAP TARIHI A Grubu
34 AMP 9E 631 NERİMAN ERSAVAŞ Tarih A Grubu



AMP 9F Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 10H 518 İREM ASLAN Tarih B Grubu
2 AMP 11H 560 BEYZA SARIM INKILAP TARIHI B Grubu
3 AMP 9D 736 FEYRUZ SARİCA Tarih A Grubu
4 AMP 10I 368 DUYGU YILMAZ Tarih B Grubu
5 ATP 11 A 1034 MİHRİBAN İMRET INKILAP TARIHI A Grubu
6 AMP 10C 688 SEMİHA NUR KURBAN Tarih A Grubu
7 ATP 11. V 1051 GİZEM KILIÇ INKILAP TARIHI B Grubu
8 ATP 10V 1095 İREM EREN Tarih B Grubu
9 ATP 11Y 1025 BESNA GÜNGÖR INKILAP TARIHI A Grubu
10 AMP 9B 350 TUĞBA SERTOĞLU Tarih A Grubu
11 AMP 10R 164 GÜLBAHAR BAYKARA Tarih B Grubu
12 AMP 11R 2028 RABİA BAYİL INKILAP TARIHI B Grubu
13 AMP 9C 443 RONAY SELİN YILDIZ Tarih A Grubu
14 AMP 10M 530 FATMA ÖZDEMİR Tarih B Grubu
15 AMP 11L 361 İREM GAMZE BİLGİN INKILAP TARIHI A Grubu
16 AMP 9F 780 HATİCE YİĞİT Tarih A Grubu
17 ATP 10A 1088 BİNNAZ OÇAKCI Tarih B Grubu
18 AMP 11B 389 BERFİN ÖZMEN INKILAP TARIHI B Grubu
19 AMP 9A 268 HİLAL MENGÜTAY Tarih A Grubu
20 AMP 10B 786 SERPİL AYDİN Tarih B Grubu
21 AMP 11T 492 YAĞMUR AVCIOĞLU INKILAP TARIHI A Grubu
22 AMP 9E 593 SENA NAS Tarih A Grubu
23 AMP 10H 520 AYLİN YANGIN Tarih B Grubu
24 AMP 11H 578 ŞERİFE YILDIRIM INKILAP TARIHI B Grubu
25 AMP 9D 491 KÜBRA ŞİMŞEK Tarih A Grubu
26 AMP 10I 58 EBRU TAŞÇI Tarih B Grubu
27 ATP 11 A 976 HATUN KURT INKILAP TARIHI A Grubu
28 AMP 10C 692 ŞEVVAL ÖZCAN Tarih A Grubu
29 ATP 11. V 1050 SÜMEYYA SAYILGAN INKILAP TARIHI B Grubu
30 ATP 10V 1062 AYNUR TEKİN Tarih B Grubu
31 ATP 11Y 1029 SUNA ATEŞ INKILAP TARIHI A Grubu
32 AMP 9B 337 TUĞÇE TOK Tarih A Grubu
33 AMP 10R 957 YAREN TAŞ Tarih B Grubu
34 AMP 11R 363 NAZİFE ŞİMŞEK INKILAP TARIHI B Grubu



ATP 11 A Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9C 674 SILA AKKABAK Tarih A Grubu
2 AMP 10M 799 İREM ÖNDER Tarih B Grubu
3 AMP 11L 472 BERFİN SARİHAN INKILAP TARIHI A Grubu
4 AMP 9F 773 EDA NUR YALÇINKAYA Tarih A Grubu
5 ATP 10A 1119 EMİNE SEVİNDİK Tarih B Grubu
6 AMP 11B 408 RABİA ORHAN INKILAP TARIHI B Grubu
7 AMP 9A 202 EDANUR TERCAN Tarih A Grubu
8 AMP 10B 791 KADER SEZGİN Tarih B Grubu
9 AMP 11T 717 BURCU KAÇAR INKILAP TARIHI A Grubu
10 AMP 9E 652 DERYA ÖZDEMİR Tarih A Grubu
11 AMP 10H 449 ZÜBEYDE TEK Tarih B Grubu
12 AMP 11H 599 HATİCE BOLAT INKILAP TARIHI B Grubu
13 AMP 9D 496 SEHER AYTEN Tarih A Grubu
14 AMP 10I 557 BUSE TURAN Tarih B Grubu
15 ATP 11 A 1018 BETÜL İLTER INKILAP TARIHI A Grubu
16 AMP 10C 319 ZEHRA NUR PEHLİVAN Tarih A Grubu
17 ATP 11. V 568 FATMA UĞUR INKILAP TARIHI B Grubu
18 ATP 10V 1057 NURİYE UYGUN Tarih B Grubu
19 ATP 11Y 963 EDA NUR KILIÇ INKILAP TARIHI A Grubu
20 AMP 9B 317 ESMA UZUN Tarih A Grubu
21 AMP 10R 323 ALEYNA DEMİR Tarih B Grubu
22 AMP 11R 712 SELDA İÇİN INKILAP TARIHI B Grubu
23 AMP 9C 380 KARDELEN KARABULUT Tarih A Grubu
24 AMP 10M 51 ELİF AYDIN Tarih B Grubu
25 AMP 11L 558 EDANUR KÖKSAL INKILAP TARIHI A Grubu
26 AMP 9F 751 NAZLI KUŞ Tarih A Grubu
27 ATP 10A 1114 FATMAGÜL BAĞCI Tarih B Grubu
28 AMP 11B 581 AYBENİZ SAYAR INKILAP TARIHI B Grubu
29 AMP 9A 227 SEVGİNAZ YALÇIN Tarih A Grubu
30 AMP 10B 704 BURÇİN ÜZGEÇ Tarih B Grubu
31 AMP 11T 375 YAREN MEMİ INKILAP TARIHI A Grubu
32 AMP 9E 635 İLKAY ŞEFKATLI Tarih A Grubu
33 AMP 10H 709 CANAN GÜCÜYETER Tarih B Grubu
34 AMP 11H 606 TUĞÇE ÖZSOY INKILAP TARIHI B Grubu



ATP 10V Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9D 572 FATMA BOZANER Tarih A Grubu
2 AMP 10I 104 BAHAR ÇAKMAKLI Tarih B Grubu
3 ATP 11 A 958 CANSEL DEMİR INKILAP TARIHI A Grubu
4 AMP 10C 575 SEVDA TEKİN Tarih A Grubu
5 ATP 11. V 1037 SEDEF KELLEOĞLU INKILAP TARIHI B Grubu
6 ATP 10V 1112 RAHŞAN AYDAR Tarih B Grubu
7 ATP 11Y 961 NURCAN MAZI INKILAP TARIHI A Grubu
8 AMP 9B 304 GAMZE YAPAN Tarih A Grubu
9 AMP 10R 519 KARDELEN DEMİR Tarih B Grubu
10 AMP 11R 142 SEVGİ ERDOĞAN INKILAP TARIHI B Grubu
11 AMP 9C 393 AYŞE NUR BORUK Tarih A Grubu
12 AMP 10M 796 SİMGE ZEHRA ŞEKER Tarih B Grubu
13 AMP 11L 565 ZEYNEP BİNGÖL INKILAP TARIHI A Grubu
14 AMP 9F 761 ŞADİYE KAYA Tarih A Grubu
15 ATP 10A 1113 KÜBRA AKGÜN Tarih B Grubu
16 AMP 11B 522 ATİKE ÖZTÜRK INKILAP TARIHI B Grubu
17 AMP 9A 190 MELİSA DİMAZE ENGÜR Tarih A Grubu
18 AMP 10B 456 ALEYNA AKYÜZ Tarih B Grubu
19 AMP 11T 494 ELÇİN KARAKAŞ INKILAP TARIHI A Grubu
20 AMP 9E 100 ÖZLEM TAŞ Tarih A Grubu
21 AMP 10H 499 ASLI TOKDOĞAN Tarih B Grubu
22 AMP 11H 527 ESRA ÖZER INKILAP TARIHI B Grubu
23 AMP 9D 471 SILA KULA Tarih A Grubu
24 AMP 10I 45 KÜBRA NUR KINALI Tarih B Grubu
25 ATP 11 A 1027 AYŞE BİNGOL INKILAP TARIHI A Grubu
26 AMP 10C 671 HATİCE ÇOBAN Tarih A Grubu
27 ATP 11. V 989 ZÜMRE HATİCE ÖKÜZCÜ INKILAP TARIHI B Grubu
28 ATP 10V 1106 RONAİ PİRÇEK Tarih B Grubu
29 ATP 11Y 978 AYŞE AYDEMİR INKILAP TARIHI A Grubu
30 AMP 9B 287 AYŞEGÜL BULUT Tarih A Grubu
31 AMP 10R 956 ZEYNEP ÖZOY Tarih B Grubu
32 AMP 11R 722 YASEMİN KIVRIM INKILAP TARIHI B Grubu
33 AMP 9C 412 RUKİYE DURMAZ Tarih A Grubu
34 AMP 10M 798 MERVE KILIÇ Tarih B Grubu



ATP 11. V Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 11L 556 SEVİLCAN GÜLER INKILAP TARIHI A Grubu
2 AMP 9F 760 AYŞE BAKAR Tarih A Grubu
3 ATP 10A 1076 DERYA KIZILKAYA Tarih B Grubu
4 AMP 11B 419 BERİVAN DURMUŞ INKILAP TARIHI B Grubu
5 AMP 9A 136 YAREN KOYDU Tarih A Grubu
6 AMP 10B 2 BAHAR ORHAN Tarih B Grubu
7 AMP 11T 611 ZEHRA YİGİT INKILAP TARIHI A Grubu
8 AMP 9E 656 İREM AYHAN Tarih A Grubu
9 AMP 10H 651 AYŞE KARA Tarih B Grubu
10 AMP 11H 474 HANDE TAŞDEMİR INKILAP TARIHI B Grubu
11 AMP 9D 537 BÜŞRA KARAMAN Tarih A Grubu
12 AMP 10I 605 ELİF SILA ÖZ Tarih B Grubu
13 ATP 11 A 1033 RAHİME SOLAK INKILAP TARIHI A Grubu
14 AMP 10C 681 İREM CAN CAN Tarih A Grubu
15 ATP 11. V 1003 EMİNE DURMAZ INKILAP TARIHI B Grubu
16 ATP 10V 1102 CEREN KILIÇ Tarih B Grubu
17 ATP 11Y 939 ŞEVİN EKİNCİ INKILAP TARIHI A Grubu
18 AMP 9B 348 AYŞENUR CEYLAN Tarih A Grubu
19 AMP 10R 950 ELİFNUR SAYILĞAN Tarih B Grubu
20 AMP 11R 2020 BÜŞRA GÜÇLÜ INKILAP TARIHI B Grubu
21 AMP 9C 680 İLKNUR KARALAR Tarih A Grubu
22 AMP 10M 716 MERVE TETİK Tarih B Grubu
23 AMP 11L 719 ZİLAN OKUR INKILAP TARIHI A Grubu
24 AMP 9F 750 DÖNE YAREN TATAR Tarih A Grubu
25 ATP 10A 1053 ESRA DOĞAN Tarih B Grubu
26 AMP 11B 105 PELDA ÇATAK INKILAP TARIHI B Grubu
27 AMP 9A 170 BAHAR TAŞ Tarih A Grubu
28 AMP 10B 784 YAĞMUR KAHRAMAN Tarih B Grubu
29 AMP 11T 545 SENA NUR BADUR INKILAP TARIHI A Grubu
30 AMP 9E 744 ZEHRA TANAYDIN Tarih A Grubu
31 AMP 10H 647 NEFİZE MAHMUTLAR Tarih B Grubu
32 AMP 11H 609 LEYLA OTHAN INKILAP TARIHI B Grubu
33 AMP 9D 486 BERİVAN AŞAN Tarih A Grubu
34 AMP 10I 441 HEDİYE ÇOBAN Tarih B Grubu



AMP 10B Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 ATP 11 A 951 AYŞE UĞUR INKILAP TARIHI A Grubu
2 AMP 10C 690 GÜLSE DENEÇ Tarih A Grubu
3 ATP 11. V 947 EMİNE YALÇIN INKILAP TARIHI B Grubu
4 ATP 10V 1059 HAYRUNİSA ENÇ Tarih B Grubu
5 ATP 11Y 962 ÖZLEM KARAÇOBAN INKILAP TARIHI A Grubu
6 AMP 9B 291 MERVE NUR ÇALIŞ Tarih A Grubu
7 AMP 11R 2051 HELİN AKYÜZ INKILAP TARIHI B Grubu
8 AMP 9C 702 LEMAN AK Tarih B Grubu
9 AMP 10M 406 RUKEN AKŞİN Tarih A Grubu
10 AMP 11L 720 BÜŞRA BUCAK INKILAP TARIHI A Grubu
11 AMP 9F 757 MELİSA KARTAL Tarih B Grubu
12 ATP 10A 1058 DAMLA ADAK Tarih A Grubu
13 AMP 11B 579 FATMA ATICI INKILAP TARIHI B Grubu
14 AMP 9A 168 SENANUR YALÇIN Tarih B Grubu
15 AMP 10B 1051 SUZAN BEYHAN Tarih A Grubu
16 AMP 11T 640 SUDE SULTAN ÖZTOPRAK INKILAP TARIHI A Grubu
17 AMP 9E 642 EMİNE KAYA Tarih B Grubu
18 AMP 10H 292 ZEYNEP ÖZKAN Tarih A Grubu
19 AMP 11H 141 İREMNUR KUL INKILAP TARIHI B Grubu
20 AMP 9D 457 İREM YILDIRAN Tarih B Grubu
21 AMP 10I 335 AYSU TÜRKMEN ŞAHİN Tarih A Grubu
22 ATP 11 A 1008 PERVİN YAĞAN INKILAP TARIHI A Grubu
23 AMP 10C 352 BAHAR BİTKİN Tarih B Grubu
24 ATP 11. V 1012 DAMLA GÖKDEMİR INKILAP TARIHI B Grubu
25 ATP 10V 1098 EZGİ YAĞMUR Tarih A Grubu
26 ATP 11Y 938 BETÜL YILDIRIM INKILAP TARIHI A Grubu
27 AMP 9B 312 FATMANUR METLİ Tarih B Grubu
28 AMP 11R 588 ŞEYMA NUR ERCAN INKILAP TARIHI B Grubu
29 AMP 9C 693 MERVE GÜR Tarih A Grubu
30 AMP 11L 559 DUYGU SELİN ÖNER INKILAP TARIHI A Grubu
31 AMP 9F 764 CENNET İNAN Tarih B Grubu
32 ATP 10A 1061 BERİVAN YEGİN Tarih A Grubu
33 AMP 11B 465 HAVVA NUR ÇAKMAK INKILAP TARIHI B Grubu



AMP 10H Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9A 156 DİLAN KOTAN Tarih B Grubu
2 AMP 10B 265 SÜNDÜZ SEDA UZUN Tarih A Grubu
3 AMP 11T 517 ELİF ÖZCAN INKILAP TARIHI A Grubu
4 AMP 9E 663 İREM MANAV Tarih B Grubu
5 AMP 10H 341 DİLAY ÖNDER Tarih A Grubu
6 AMP 11H 3009 HATİCE KÜBRA ALTIAYLIK INKILAP TARIHI B Grubu
7 AMP 9D 481 MERVE ÖZKARA Tarih B Grubu
8 AMP 10I 684 SEVGİ TAŞUR Tarih A Grubu
9 ATP 11 A 986 ZEHRA KABAN INKILAP TARIHI A Grubu
10 AMP 10C 78 RUMEYSA ASLAN Tarih B Grubu
11 ATP 11. V 1010 ARZU ERDOĞAN INKILAP TARIHI B Grubu
12 ATP 10V 102 ZEHRA ÖZHAN Tarih A Grubu
13 ATP 11Y 940 HELİN GÜLER INKILAP TARIHI A Grubu
14 AMP 9B 302 LEMAN NUR UYGUR Tarih B Grubu
15 AMP 11R 294 YAREN DOĞAN INKILAP TARIHI B Grubu
16 AMP 9C 394 ROJDA ŞENGÜL Tarih A Grubu
17 AMP 11L 140 BEYZA NUR YILMAZ INKILAP TARIHI A Grubu
18 AMP 9F 779 CEREN KILIÇ Tarih B Grubu
19 ATP 10A 1107 MELİKE ÖZSARI Tarih A Grubu
20 AMP 11B 442 MELİSA DOĞANER INKILAP TARIHI B Grubu
21 AMP 9A 248 HATUN AK Tarih B Grubu
22 AMP 10B 785 BUSENUR ALKURT Tarih A Grubu
23 AMP 11T 370 KÜBRA CAN INKILAP TARIHI A Grubu
24 AMP 9E 661 BESNA TEKİN Tarih B Grubu
25 AMP 10H 180 SEMANUR TOR Tarih A Grubu
26 AMP 11H 439 İLKNUR GÜR INKILAP TARIHI B Grubu
27 AMP 9D 460 HAKİME NARİN Tarih B Grubu
28 AMP 10I 658 DERYA AKMAN Tarih A Grubu
29 ATP 11 A 971 FEYZA KAYA INKILAP TARIHI A Grubu
30 AMP 10C 689 DUYGU SEÇEN Tarih B Grubu
31 ATP 11. V 1020 PINAR ERDEMCİ INKILAP TARIHI B Grubu
32 ATP 10V 68 CANSU SARI Tarih A Grubu
33 ATP 11Y 977 SAFİYE KEKLİKCİ INKILAP TARIHI A Grubu



AMP 10I Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9B 333 MEDİNE DURMAZ Tarih B Grubu
2 AMP 11R 129 İREM YILDIZ INKILAP TARIHI B Grubu
3 AMP 9C 746 SILA POLAT Tarih A Grubu
4 AMP 11L 718 SEVAL DAĞ INKILAP TARIHI A Grubu
5 AMP 9F 762 SEDEF MÜJİDE Tarih B Grubu
6 ATP 10A 1082 LEYLA EŞİYOK Tarih A Grubu
7 AMP 11B 500 DUYGU SENA ERGEN INKILAP TARIHI B Grubu
8 AMP 9A 171 ŞİLAN İREÇ Tarih B Grubu
9 AMP 10B 960 BETÜL TAŞKESEN Tarih A Grubu
10 AMP 11T 126 EBRU ÇELİK INKILAP TARIHI A Grubu
11 AMP 9E 594 SERAY ELDAŞ Tarih B Grubu
12 AMP 10H 386 ZEYNEP TOPALOĞLU Tarih A Grubu
13 AMP 11H 538 SİNEM BİLGİN INKILAP TARIHI B Grubu
14 AMP 9D 535 YAREN IRMAK DALKIRAN Tarih B Grubu
15 AMP 10I 470 AYSUN ARIKAN Tarih A Grubu
16 ATP 11 A 960 ZEYNEP BOZKURT INKILAP TARIHI A Grubu
17 AMP 10C 641 NURGÜL BEZGİN Tarih B Grubu
18 ATP 11. V 966 ŞEMSİ TANLAK INKILAP TARIHI B Grubu
19 ATP 10V 1103 HİLAL KARAOĞLU Tarih A Grubu
20 ATP 11Y 991 SONGÜL ATAŞ INKILAP TARIHI A Grubu
21 AMP 9B 310 MELTEM KORKMAZ Tarih B Grubu
22 AMP 11R 395 ZEHRA SULTAN DUMAN INKILAP TARIHI B Grubu
23 AMP 9C 438 FATMA ÇELİK Tarih A Grubu
24 AMP 11L 391 SELİN ŞİMŞEK INKILAP TARIHI A Grubu
25 AMP 9F 766 YAREN ÖZGEN Tarih B Grubu
26 ATP 10A 1085 SENA UYSAL Tarih A Grubu
27 AMP 11B 390 BEYZA NUR KAL INKILAP TARIHI B Grubu
28 AMP 9A 210 ELANUR DUGAN Tarih B Grubu
29 AMP 10B 28 BİLGE YILDIRIM Tarih A Grubu
30 AMP 11T 566 BUKET ŞEVVAL ANTALYALI INKILAP TARIHI A Grubu
31 AMP 9E 665 RAHİLENUR AKSAY Tarih B Grubu
32 AMP 10H 453 ZÜBEYDE SEVİM Tarih A Grubu
33 AMP 11H 463 RÜMEYSA KALAYCI INKILAP TARIHI B Grubu



AMP 9B Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9D 507 BERFİN KOYUNCU Tarih B Grubu
2 AMP 10I 501 ELANUR ATALA Tarih A Grubu
3 ATP 11 A 981 DİLARA KARLI INKILAP TARIHI A Grubu
4 AMP 10C 80 ŞEHRİBAN ÖZDEMİR Tarih B Grubu
5 ATP 11. V 997 YAREN ÜNAL INKILAP TARIHI B Grubu
6 ATP 10V 1063 ESRA EROĞLU Tarih A Grubu
7 ATP 11Y 952 MERVE GÜVEN INKILAP TARIHI A Grubu
8 AMP 9B 298 LÜTFİYE EVREN Tarih B Grubu
9 AMP 11R 523 CENNET ÖZÇAN INKILAP TARIHI B Grubu
10 AMP 9C 374 RUMEYSA KURU Tarih A Grubu
11 AMP 11L 539 RÜMEYSA NUR AKYOL INKILAP TARIHI A Grubu
12 AMP 9F 792 MÜMİNE BUCAKTEPE Tarih B Grubu
13 ATP 10A 1118 GÜLNUR DUR Tarih A Grubu
14 AMP 11B 600 ŞEYMA İÇYER INKILAP TARIHI B Grubu
15 AMP 9A 135 AYÇA MAKBULE YAVİ Tarih B Grubu
16 AMP 10B 426 YAĞMUR ÖZDEMİR Tarih A Grubu
17 AMP 11T 451 ESRA ERBEK INKILAP TARIHI A Grubu
18 AMP 9E 632 MELTEM KARASU Tarih B Grubu
19 AMP 10H 346 ŞEVVAL AKTAŞ Tarih A Grubu
20 AMP 11H 428 DENİZ YELER INKILAP TARIHI B Grubu
21 AMP 9D 567 SACİDE BAĞCI Tarih B Grubu
22 AMP 10I 703 CANSU KÜBRA KILIÇ Tarih A Grubu
23 ATP 11 A 975 ESMA YURTSEVEN INKILAP TARIHI A Grubu
24 AMP 10C 219 BEYZA FATMA DURĞUN Tarih B Grubu
25 ATP 11. V 998 EBRUNUR KARABELA INKILAP TARIHI B Grubu
26 ATP 10V 1105 PELİN GÜÇLÜ Tarih A Grubu
27 ATP 11Y 1036 NUPELDA ÖTER INKILAP TARIHI A Grubu
28 AMP 9B 273 EDA DURDURAN Tarih B Grubu
29 AMP 11R 132 BETÜL UYSAL INKILAP TARIHI B Grubu
30 AMP 9C 745 ZİLAN TURĞUT Tarih A Grubu
31 AMP 11L 504 SİNA BAYATOĞLU INKILAP TARIHI A Grubu
32 AMP 9F 754 ELİF SEVÜK Tarih B Grubu
33 ATP 10A 1083 VESFA EKİCİ Tarih A Grubu



AMP 11H Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 32

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 11B 385 AKİLE YILMAZ INKILAP TARIHI B Grubu
2 AMP 9A 169 ASİYE GÜL Tarih B Grubu
3 AMP 10B 789 DİLARA NUR BOZAN Tarih A Grubu
4 AMP 11T 540 FERİDE IŞIK INKILAP TARIHI A Grubu
5 AMP 9E 741 MERYEM ÜSTÜN Tarih B Grubu
6 AMP 10H 654 SİBEL BARAN Tarih A Grubu
7 AMP 11H 549 BİRGÜL AKAY INKILAP TARIHI B Grubu
8 AMP 9D 529 YAĞMUR YILDIZ Tarih B Grubu
9 AMP 10I 612 FATMA ADIBÜYÜK Tarih A Grubu
10 ATP 11 A 711 ZÜBEYDE AYDEMİR INKILAP TARIHI A Grubu
11 AMP 10C 425 YEŞİM KIYAK Tarih B Grubu
12 ATP 11. V 955 ESRA DURMAZ INKILAP TARIHI B Grubu
13 ATP 10V 1067 GİZEM MUŞOĞLU Tarih A Grubu
14 ATP 11Y 988 SEVNUR AVCI INKILAP TARIHI A Grubu
15 AMP 9B 307 SARİYE YETKİN Tarih B Grubu
16 AMP 11R 415 CEREN BÜŞRA AYDOĞDU INKILAP TARIHI B Grubu
17 AMP 9C 705 AZİZE AYTIŞ Tarih A Grubu
18 AMP 11L 521 KÜBRA BELŞEN INKILAP TARIHI A Grubu
19 AMP 9F 775 CEREN KAYA Tarih B Grubu
20 ATP 10A 1097 BİRGÜL TURGUN Tarih A Grubu
21 AMP 11B 354 SİNEMNUR AKSAY INKILAP TARIHI B Grubu
22 AMP 9A 165 SEVGİ AYDİN Tarih B Grubu
23 AMP 10B 103 AYŞE ŞEN Tarih A Grubu
24 AMP 11T 510 NİSANUR KILINÇ INKILAP TARIHI A Grubu
25 AMP 9E 662 BURCU KODAL Tarih B Grubu
26 AMP 10H 677 ELİF YİĞİT Tarih A Grubu
27 AMP 11H 587 KEZİBAN AYDIN INKILAP TARIHI B Grubu
28 AMP 9D 490 İLAYDA ŞÜKRAN YILMAZ Tarih B Grubu
29 AMP 10I 196 İLKNUR ÖNAY Tarih A Grubu
30 ATP 11 A 1030 MEDİNE İNCİ INKILAP TARIHI A Grubu
31 AMP 10C 502 GÜLER KAÇMAZ Tarih B Grubu
32 ATP 11. V 969 DİLAN ALTUN INKILAP TARIHI B Grubu



ATP 10A Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 31

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 ATP 10V 1072 FATMANUR ASLAN Tarih A Grubu
2 AMP 9B 353 ŞÜKRAN BARIŞ Tarih B Grubu
3 AMP 11R 93 ELİF YAVUZ INKILAP TARIHI A Grubu
4 AMP 9C 404 CENNET SUDE TECİRLİ Tarih A Grubu
5 AMP 11L 417 ZEYNEP ENGİN INKILAP TARIHI B Grubu
6 AMP 9F 758 HELİN KIZARTICI Tarih B Grubu
7 ATP 10A 1090 YAREN ÇELİK Tarih A Grubu
8 AMP 11B 405 DİLANUR CİVAN INKILAP TARIHI A Grubu
9 AMP 9A 267 DÜRDANE DAMLA ŞAHBAZ Tarih B Grubu
10 AMP 10B 1120 BERFİN ŞEVVAL ARKIN Tarih A Grubu
11 AMP 11T 543 MELİKE KOVUK INKILAP TARIHI B Grubu
12 AMP 9E 614 ZERDA ERİSK Tarih B Grubu
13 AMP 10H 424 NAZLICAN ÖZDEMİR Tarih A Grubu
14 AMP 11H 574 HELİN SAİTOĞLU INKILAP TARIHI A Grubu
15 AMP 9D 533 AYŞENUR DURAMAZ Tarih B Grubu
16 AMP 10I 327 ZELİHA TEKİN Tarih A Grubu
17 ATP 11 A 944 YAREN BERBER INKILAP TARIHI B Grubu
18 AMP 10C 583 MERVE ÖZKAN Tarih B Grubu
19 ATP 11. V 155 SEHER DALBUDAK INKILAP TARIHI A Grubu
20 ATP 10V 1075 MELİSA TEKİN Tarih A Grubu
21 AMP 9B 321 AYŞENUR ŞANDO Tarih B Grubu
22 AMP 9C 432 SILA ŞAHİN Tarih A Grubu
23 AMP 11L 548 EZGİ ELDEŞ INKILAP TARIHI B Grubu
24 AMP 9F 767 AYŞENUR AKKAN Tarih B Grubu
25 ATP 10A 1109 ARZU DEĞİRMENCİ Tarih A Grubu
26 AMP 11B 562 SENANUR KARAHAN INKILAP TARIHI A Grubu
27 AMP 9A 259 EBRU YILDIRIM Tarih B Grubu
28 AMP 10B 860 MİHRİBAN KARAKUŞ Tarih A Grubu
29 AMP 11T 512 GÜLSEN EDA ERDOĞAN INKILAP TARIHI B Grubu
30 AMP 9E 595 İREM ÖZKAN Tarih B Grubu
31 AMP 10H 447 İREM NUR KARAOĞLAN Tarih A Grubu



AMP 11B Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 30

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 11H 56 SEHER GEÇER INKILAP TARIHI A Grubu
2 AMP 9D 737 SİMGE YAREN KARAÇOBAN Tarih B Grubu
3 AMP 10I 420 KARDELEN BIYIKLI Tarih A Grubu
4 ATP 11 A 970 SUDE ÖZKUL INKILAP TARIHI B Grubu
5 AMP 10C 139 ÖZLEM ÇAPAN Tarih B Grubu
6 ATP 11. V 1022 MÜFİDE NUR BOLAT INKILAP TARIHI A Grubu
7 ATP 10V 1055 YAREN TULGAR Tarih A Grubu
8 AMP 9B 289 ŞEYMANUR ŞEKER Tarih B Grubu
9 AMP 9C 701 ELİF GÜNGÖR Tarih A Grubu
10 AMP 11L 724 GÜLSENUR YOLTAY INKILAP TARIHI B Grubu
11 AMP 9F 776 AYÇİN SOLMAZ Tarih B Grubu
12 ATP 10A 1092 NURCAN ANURSAL Tarih A Grubu
13 AMP 11B 467 ZEYNEP ÖZDEMİR INKILAP TARIHI A Grubu
14 AMP 9A 211 NİDA NUR KALE Tarih B Grubu
15 AMP 10B 378 CENNET BAŞPINAR Tarih A Grubu
16 AMP 11T 431 DAMLA GÜLDAĞ INKILAP TARIHI B Grubu
17 AMP 9E 747 SEVGİ AYTAÇ Tarih B Grubu
18 AMP 10H 576 KÜBRA HATUN BOZAN Tarih A Grubu
19 AMP 11H 604 ŞÜKRAN KABİŞEN INKILAP TARIHI A Grubu
20 AMP 9D 478 BİLGE ARISOY Tarih B Grubu
21 AMP 10I 49 ZELİHA KİZİR Tarih A Grubu
22 ATP 11 A 1002 AYŞENUR UĞUZ INKILAP TARIHI B Grubu
23 AMP 10C 589 SEÇİL SARI Tarih B Grubu
24 ATP 11. V 1007 ŞAADET UYGUN INKILAP TARIHI A Grubu
25 ATP 10V 1080 ŞÜKRAN AYDIN Tarih A Grubu
26 AMP 9B 288 PINAR URUT Tarih B Grubu
27 AMP 9C 734 ALEYNA BALCI Tarih A Grubu
28 AMP 11L 409 EMEL ARSLAN INKILAP TARIHI B Grubu
29 AMP 9F 778 BÜŞRA NUR KÜTÜK Tarih B Grubu
30 ATP 10A 1099 AYGÜL SADI Tarih A Grubu



AMP 11T Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 30

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 11B 571 SAADET NUR ORDU INKILAP TARIHI A Grubu
2 AMP 9A 220 ZELİHA ŞİMŞEK Tarih B Grubu
3 AMP 10B 958 ALEYNA YAZAR Tarih A Grubu
4 AMP 11T 489 KADRİYE HARDAL INKILAP TARIHI B Grubu
5 AMP 9E 646 ELİFE FİRDEVS KIRTIŞ Tarih B Grubu
6 AMP 10H 452 MELİSA BARIK Tarih A Grubu
7 AMP 11H 547 ESRA KAYHAN INKILAP TARIHI A Grubu
8 AMP 9D 582 DİCLE TURĞUT Tarih B Grubu
9 AMP 10I 203 SENA SAYOĞLU Tarih A Grubu
10 ATP 11 A 995 DEMET ORĞUN INKILAP TARIHI B Grubu
11 AMP 10C 505 SİMGE NUR KOCA Tarih B Grubu
12 ATP 11. V 1011 KISMET BEYZA GÜNDÜZ INKILAP TARIHI A Grubu
13 ATP 10V 1110 HİLAL ANZILHA GÖZ Tarih A Grubu
14 AMP 9B 316 MERVE SARI Tarih B Grubu
15 AMP 9C 672 DENİZ SÜ Tarih A Grubu
16 AMP 11L 222 ASİYE KARADAĞ INKILAP TARIHI B Grubu
17 AMP 9F 777 CEREN ENÇ Tarih B Grubu
18 ATP 10A 1096 ELİF ŞEYDA YILDIRIM Tarih A Grubu
19 AMP 11B 430 NURİYE GÜRGAH INKILAP TARIHI A Grubu
20 AMP 9A 258 NAZİRE SARI Tarih B Grubu
21 AMP 10B 1136 FATMA YAŞAR Tarih A Grubu
22 AMP 11T 455 YASEMİN KAÇAK INKILAP TARIHI B Grubu
23 AMP 9E 743 HAYRUNNİSA AKTAŞ Tarih B Grubu
24 AMP 10H 334 DUYGU EROL Tarih A Grubu
25 AMP 11H 475 KADER GÜNEŞ INKILAP TARIHI A Grubu
26 AMP 9D 482 ÖZLEM AKKAYA Tarih B Grubu
27 AMP 10I 108 KÜBRANUR DAŞDELEN Tarih A Grubu
28 ATP 11 A 1006 BÜŞRA BARLAK INKILAP TARIHI B Grubu
29 AMP 10C 1005 MÜJGEN ÖZGENÇ Tarih B Grubu
30 ATP 11. V 1014 ZEYNEP NAZLI KAYA INKILAP TARIHI A Grubu



AMP 11L Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 28

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 ATP 10V 1060 ESRA ÇINAR Tarih A Grubu
2 AMP 9B 311 MELEK ORUÇ Tarih B Grubu
3 AMP 9C 676 BEYZANUR ÇAKIR Tarih A Grubu
4 AMP 11L 536 MELİHA ZORBA INKILAP TARIHI B Grubu
5 AMP 9F 763 FATMA GÜL DOĞAN Tarih B Grubu
6 ATP 10A 1093 AZİME NİDA MELEMEN Tarih A Grubu
7 AMP 11B 371 İKRA CEREN AKBABA INKILAP TARIHI A Grubu
8 AMP 9A 229 SEMANUR KUŞ Tarih B Grubu
9 AMP 10B 794 ŞERİFE ŞEN AKAY Tarih A Grubu
10 AMP 11T 495 YAĞMUR SİNCİ INKILAP TARIHI B Grubu
11 AMP 9E 633 ESİN TAT Tarih B Grubu
12 AMP 10H 329 BEYZA YILMAZ Tarih A Grubu
13 AMP 11H 479 SONGÜL GÜNEY INKILAP TARIHI A Grubu
14 AMP 9D 569 ZEHRA OLĞUN Tarih B Grubu
15 AMP 10I 596 ZEYNEP ALEYNA GÜLER Tarih A Grubu
16 ATP 11 A 992 RUKİYE GÜNGÖR INKILAP TARIHI B Grubu
17 AMP 10C 154 SILA UYSAL Tarih B Grubu
18 ATP 11. V 985 MERVE GAMZE BUKO INKILAP TARIHI A Grubu
19 ATP 10V 1089 MELEK TUĞÇE GÖKCE Tarih A Grubu
20 AMP 9B 313 ZEYNEP METE Tarih B Grubu
21 AMP 9C 401 AYŞE ERDOĞAN Tarih A Grubu
22 AMP 9F 774 GAMZE BEKTÜRK Tarih B Grubu
23 ATP 10A 1056 GÜLÇİMEN ASLAN Tarih A Grubu
24 AMP 11B 555 MELEK BOLAT INKILAP TARIHI B Grubu
25 AMP 9A 261 ŞÜHEYDA GÖRENTAŞ Tarih B Grubu
26 AMP 10B 715 BEYZANUR YEDİER Tarih A Grubu
27 AMP 11T 143 SULTAN YILDIRAK INKILAP TARIHI A Grubu
28 AMP 9E 670 NAZLICAN KOYUNCU Tarih B Grubu



AMP 11R Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 23

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 10H 44 CEREN DİNDAR Tarih A Grubu
2 AMP 11H 434 RAŞİDE ASLAN INKILAP TARIHI B Grubu
3 AMP 9D 563 SENA KALMIŞ Tarih B Grubu
4 AMP 10I 369 HULDE SENA TÜRK Tarih A Grubu
5 ATP 11 A 1032 ÖZDE AYDOĞDU INKILAP TARIHI A Grubu
6 AMP 10C 660 NURTEN KURU Tarih B Grubu
7 ATP 11. V 968 ROJBİN CEBE INKILAP TARIHI B Grubu
8 ATP 10V 1070 BEDRİYE GÖZCÜ Tarih A Grubu
9 AMP 9B 314 AYSUN İMİR Tarih B Grubu
10 AMP 9C 771 ŞULE NUR HAKVERDİ Tarih A Grubu
11 AMP 9F 756 FEYZANUR ÖZEN Tarih B Grubu
12 ATP 10A 66 NURCAN ERÇAĞ Tarih A Grubu
13 AMP 11B 580 AYŞE MERVE ÖZEN INKILAP TARIHI A Grubu
14 AMP 9A 247 DAMLA EKİCİ Tarih B Grubu
15 AMP 10B 830 SENEM KALE Tarih A Grubu
16 AMP 11T 114 YAREN KARACA INKILAP TARIHI B Grubu
17 AMP 9E 740 SEBAHAT ÜNEL Tarih B Grubu
18 AMP 10H 194 SEMA NUR AKBAŞ Tarih A Grubu
19 AMP 11H 730 HELİN AŞAN INKILAP TARIHI A Grubu
20 AMP 9D 497 CEREN GÖÇÜK Tarih B Grubu
21 AMP 10I 422 SAADET SEL Tarih A Grubu
22 ATP 11 A 945 ZEKİYE BUSE KIZIL INKILAP TARIHI B Grubu
23 AMP 10C 682 BAHAR YELLİ Tarih B Grubu



ATP 11Y Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 22

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 ATP 11. V 994 SUNA CANDAN INKILAP TARIHI A Grubu
2 ATP 10V 1079 ECEM SU NAHIRCIOĞLU Tarih A Grubu
3 AMP 9B 283 GÜLBAHAR AKCAN Tarih B Grubu
4 AMP 9C 407 ÖZNUR ÖNAY Tarih A Grubu
5 AMP 9F 749 FATMA KOÇ Tarih B Grubu
6 ATP 10A 1101 AYLİN KURŞUN Tarih A Grubu
7 AMP 9A 18 AZİME NUR YÜREK Tarih B Grubu
8 AMP 10B 788 NESİBE AK Tarih A Grubu
9 AMP 9E 739 ESRA PÜRÇEK Tarih B Grubu
10 AMP 10H 72 İLKNUR GÜLTEKİN Tarih A Grubu
11 AMP 11H 528 NURGÜL OYSAL INKILAP TARIHI B Grubu
12 AMP 9D 493 ELA KARDELEN BOZKURT Tarih B Grubu
13 AMP 10I 695 SİBEL TOR Tarih A Grubu
14 ATP 11 A 461 HELİN KURT INKILAP TARIHI A Grubu
15 AMP 10C 506 AYŞE GÜRSES Tarih B Grubu
16 ATP 11. V 1015 ŞERİFE KORKMAZ INKILAP TARIHI B Grubu
17 ATP 10V 50 HATİCE BAYRAM Tarih A Grubu
18 AMP 9B 296 MELİKE LAFCI Tarih B Grubu
19 AMP 9C 484 SİNEM HATİCE TEZEL Tarih A Grubu
20 AMP 9F 782 TUBA SEVER Tarih B Grubu
21 AMP 9A 269 AYŞEGÜL ŞAHİN Tarih A Grubu
22 AMP 10B 793 ESRA SANDALLAR Tarih B Grubu



AMP 10M Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 15

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 9E 659 AYYÜCE GÜRSES Tarih A Grubu
2 AMP 10H 699 SELCAN EKENEK Tarih B Grubu
3 AMP 11H 61 AYŞENUR SENEM TURAK INKILAP TARIHI A Grubu
4 AMP 9D 664 RÜMEYSA ÇAPANOĞLU Tarih A Grubu
5 AMP 10I 804 SİMGE ÖZGÜL Tarih B Grubu
6 ATP 11 A 1031 ÖZGE ERDEM INKILAP TARIHI B Grubu
7 AMP 10C 188 ESRA NUR ŞAHİN Tarih A Grubu
8 ATP 11. V 731 MERVE AKTAŞ INKILAP TARIHI A Grubu
9 ATP 10V 1066 SERAP KARANFİL Tarih B Grubu
10 AMP 9B 299 SUDE DAĞILMIŞ Tarih A Grubu
11 AMP 9C 396 BÜŞRA ÜŞER Tarih B Grubu
12 AMP 9F 752 SABİHA TAMAN Tarih A Grubu
13 AMP 9A 243 MÜYESSER ŞENLİK Tarih B Grubu
14 AMP 10B 787 YELİZ GAYE BOZLAR Tarih A Grubu
15 AMP 9E 592 SILA YİĞİT Tarih B Grubu



AMP 10R Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 14

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 AMP 10H 148 DAMLA MUTLU Tarih A Grubu
2 AMP 9D 462 ÖZLEM FİLİZ ÖZEN Tarih B Grubu
3 AMP 10I 94 GAMZE KUZU Tarih A Grubu
4 ATP 11 A 983 RUKİYE ERDEMCİ INKILAP TARIHI B Grubu
5 AMP 10C 698 SOLMAZ ÇÖMLEKÇİ Tarih B Grubu
6 ATP 11. V 953 FATMANUR YILMAZ INKILAP TARIHI A Grubu
7 ATP 10V 1068 CEREN KÖSE Tarih A Grubu
8 AMP 9C 440 ZEYNEP GÜLERYÜZ Tarih B Grubu
9 AMP 9F 755 ESRA YALIN Tarih A Grubu
10 AMP 9A 251 EMİNE SILA AKGÜL Tarih B Grubu
11 AMP 9E 627 ZEHRA EMEK Tarih A Grubu
12 AMP 9D 498 FATMA AVCI Tarih B Grubu
13 ATP 11 A 987 MERYEM BOLAT INKILAP TARIHI B Grubu
14 AMP 10C 488 CEYDA ÇİL Tarih A Grubu



AMP 10T Sınıfında Sınava Girecekler Listesi Sınıftaki Öğrenci Sayısı: 6

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Sınıfı Okul No Öğrenci Sınavın Adı Grubu İmza
1 ATP 11. V 1009 MELİKE BUKO INKILAP TARIHI A Grubu
2 ATP 10V 1116 RABİA KOPARAL Tarih B Grubu
3 AMP 9A 146 FATMA EBRU ŞAHİN Tarih A Grubu
4 AMP 9E 643 BERNA ÇELİK Tarih B Grubu
5 AMP 9D 6002 NAZLICAN BERK Tarih A Grubu
6 AMP 9D 448 İLAYDA PALAMUT Tarih B Grubu





AMP 10T Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 6

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 75 BUSE TELLİ Tarih AMP 9D 1
2 416 PINAR ÖZER Tarih AMP 9D 24
3 586 ZİLAN TEKİN Tarih AMP 9A 11
4 382 AYÇA ASLAN Tarih AMP 9A 34
5 163 EMİNE SANDAL Tarih AMP 9E 22
6 653 İKLİMYA BETÜL KARATUTLU Tarih AMP 10C 10



ATP 11Y Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 22

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 948 ELİF BAŞKURT INKILAP TARIHI AMP 9D 2
2 996 CEREN ERTEKİN INKILAP TARIHI AMP 9D 25
3 967 SEMANUR EMLER INKILAP TARIHI AMP 9A 12
4 1005 ZELİHA HALLAÇ INKILAP TARIHI AMP 9A 35
5 964 PELİN ROZA ÖZTÜRK INKILAP TARIHI AMP 9E 23
6 936 KARDELEN BEKTAŞ INKILAP TARIHI AMP 10C 11
7 1026 BÜŞRA ERDEM INKILAP TARIHI AMP 10C 33
8 980 KÜBRA KEL INKILAP TARIHI AMP 9C 21
9 1025 BESNA GÜNGÖR INKILAP TARIHI AMP 9F 9
10 1029 SUNA ATEŞ INKILAP TARIHI AMP 9F 31
11 963 EDA NUR KILIÇ INKILAP TARIHI ATP 11 A 19
12 961 NURCAN MAZI INKILAP TARIHI ATP 10V 7
13 978 AYŞE AYDEMİR INKILAP TARIHI ATP 10V 29
14 939 ŞEVİN EKİNCİ INKILAP TARIHI ATP 11. V 17
15 962 ÖZLEM KARAÇOBAN INKILAP TARIHI AMP 10B 5
16 938 BETÜL YILDIRIM INKILAP TARIHI AMP 10B 26
17 940 HELİN GÜLER INKILAP TARIHI AMP 10H 13
18 977 SAFİYE KEKLİKCİ INKILAP TARIHI AMP 10H 33
19 991 SONGÜL ATAŞ INKILAP TARIHI AMP 10I 20
20 952 MERVE GÜVEN INKILAP TARIHI AMP 9B 7
21 1036 NUPELDA ÖTER INKILAP TARIHI AMP 9B 27
22 988 SEVNUR AVCI INKILAP TARIHI AMP 11H 14



AMP 9B Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 365 SELMA ARI Tarih AMP 9D 3
2 322 TUĞÇE YALÇIN Tarih AMP 9D 26
3 326 GÖZDE NİMET YENİGÜN Tarih AMP 9A 13
4 295 DERYA ERAT Tarih AMP 9E 1
5 301 BÜŞRA TANIŞ Tarih AMP 9E 24
6 372 FATMA BUSE MAVİ Tarih AMP 10C 12
7 280 AYŞENUR HÖBEK Tarih AMP 10C 34
8 328 ROJİN ÖZDAMAR Tarih AMP 9C 22
9 350 TUĞBA SERTOĞLU Tarih AMP 9F 10
10 337 TUĞÇE TOK Tarih AMP 9F 32
11 317 ESMA UZUN Tarih ATP 11 A 20
12 304 GAMZE YAPAN Tarih ATP 10V 8
13 287 AYŞEGÜL BULUT Tarih ATP 10V 30
14 348 AYŞENUR CEYLAN Tarih ATP 11. V 18
15 291 MERVE NUR ÇALIŞ Tarih AMP 10B 6
16 312 FATMANUR METLİ Tarih AMP 10B 27
17 302 LEMAN NUR UYGUR Tarih AMP 10H 14
18 333 MEDİNE DURMAZ Tarih AMP 10I 1
19 310 MELTEM KORKMAZ Tarih AMP 10I 21
20 298 LÜTFİYE EVREN Tarih AMP 9B 8
21 273 EDA DURDURAN Tarih AMP 9B 28
22 307 SARİYE YETKİN Tarih AMP 11H 15
23 353 ŞÜKRAN BARIŞ Tarih ATP 10A 2
24 321 AYŞENUR ŞANDO Tarih ATP 10A 21
25 289 ŞEYMANUR ŞEKER Tarih AMP 11B 8
26 288 PINAR URUT Tarih AMP 11B 26
27 316 MERVE SARI Tarih AMP 11T 14
28 311 MELEK ORUÇ Tarih AMP 11L 2
29 313 ZEYNEP METE Tarih AMP 11L 20
30 314 AYSUN İMİR Tarih AMP 11R 9
31 283 GÜLBAHAR AKCAN Tarih ATP 11Y 3
32 296 MELİKE LAFCI Tarih ATP 11Y 18
33 299 SUDE DAĞILMIŞ Tarih AMP 10M 10



AMP 10R Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 14

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 413 SİNEM YABASUN Tarih AMP 9D 4
2 946 ESRA KAYA Tarih AMP 9D 27
3 972 ÇAĞLA ÇETİN Tarih AMP 9A 14
4 237 BELKIS ÇOPUR Tarih AMP 9E 2
5 69 ASLINUR DÜNDAR Tarih AMP 9E 25
6 965 HATİCE BELTEKİN Tarih AMP 10C 13
7 147 İLAYDA DEMİR Tarih AMP 9C 1
8 954 GİZEM EMİNE ÜZÜM Tarih AMP 9C 23
9 164 GÜLBAHAR BAYKARA Tarih AMP 9F 11
10 957 YAREN TAŞ Tarih AMP 9F 33
11 323 ALEYNA DEMİR Tarih ATP 11 A 21
12 519 KARDELEN DEMİR Tarih ATP 10V 9
13 956 ZEYNEP ÖZOY Tarih ATP 10V 31
14 950 ELİFNUR SAYILĞAN Tarih ATP 11. V 19



AMP 11R Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 23

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 379 ALEYNA GÖKÜŞ INKILAP TARIHI AMP 9D 5
2 358 YAREN ÇOKGÜN INKILAP TARIHI AMP 9D 28
3 2016 GÜLSÜM TOPAKTAŞ INKILAP TARIHI AMP 9A 15
4 2017 SUDE UYAR INKILAP TARIHI AMP 9E 3
5 2027 ELİF KÖSE INKILAP TARIHI AMP 9E 26
6 106 NURFET AFYON INKILAP TARIHI AMP 10C 14
7 125 ELİF YILDIRIM INKILAP TARIHI AMP 9C 2
8 454 SİNEM TAYYİBE ÇELİK INKILAP TARIHI AMP 9C 24
9 2028 RABİA BAYİL INKILAP TARIHI AMP 9F 12
10 363 NAZİFE ŞİMŞEK INKILAP TARIHI AMP 9F 34
11 712 SELDA İÇİN INKILAP TARIHI ATP 11 A 22
12 142 SEVGİ ERDOĞAN INKILAP TARIHI ATP 10V 10
13 722 YASEMİN KIVRIM INKILAP TARIHI ATP 10V 32
14 2020 BÜŞRA GÜÇLÜ INKILAP TARIHI ATP 11. V 20
15 2051 HELİN AKYÜZ INKILAP TARIHI AMP 10B 7
16 588 ŞEYMA NUR ERCAN INKILAP TARIHI AMP 10B 28
17 294 YAREN DOĞAN INKILAP TARIHI AMP 10H 15
18 129 İREM YILDIZ INKILAP TARIHI AMP 10I 2
19 395 ZEHRA SULTAN DUMAN INKILAP TARIHI AMP 10I 22
20 523 CENNET ÖZÇAN INKILAP TARIHI AMP 9B 9
21 132 BETÜL UYSAL INKILAP TARIHI AMP 9B 29
22 415 CEREN BÜŞRA AYDOĞDU INKILAP TARIHI AMP 11H 16
23 93 ELİF YAVUZ INKILAP TARIHI ATP 10A 3



AMP 9C Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 685 CANSU YILMAZ Tarih AMP 9D 6
2 673 NAZLICAN GENÇLER Tarih AMP 9D 29
3 679 SILA NUR SÖYLEM Tarih AMP 9A 16
4 706 SEMİHA GÖÇMEN Tarih AMP 9E 4
5 769 HİLAL AYDİN Tarih AMP 9E 27
6 400 HAYRÜNNİSA KAYA Tarih AMP 10C 15
7 735 İREM ARIK Tarih AMP 9C 3
8 387 SEVİLAY KÜÇÜK Tarih AMP 9C 25
9 443 RONAY SELİN YILDIZ Tarih AMP 9F 13
10 674 SILA AKKABAK Tarih ATP 11 A 1
11 380 KARDELEN KARABULUT Tarih ATP 11 A 23
12 393 AYŞE NUR BORUK Tarih ATP 10V 11
13 412 RUKİYE DURMAZ Tarih ATP 10V 33
14 680 İLKNUR KARALAR Tarih ATP 11. V 21
15 702 LEMAN AK Tarih AMP 10B 8
16 693 MERVE GÜR Tarih AMP 10B 29
17 394 ROJDA ŞENGÜL Tarih AMP 10H 16
18 746 SILA POLAT Tarih AMP 10I 3
19 438 FATMA ÇELİK Tarih AMP 10I 23
20 374 RUMEYSA KURU Tarih AMP 9B 10
21 745 ZİLAN TURĞUT Tarih AMP 9B 30
22 705 AZİZE AYTIŞ Tarih AMP 11H 17
23 404 CENNET SUDE TECİRLİ Tarih ATP 10A 4
24 432 SILA ŞAHİN Tarih ATP 10A 22
25 701 ELİF GÜNGÖR Tarih AMP 11B 9
26 734 ALEYNA BALCI Tarih AMP 11B 27
27 672 DENİZ SÜ Tarih AMP 11T 15
28 676 BEYZANUR ÇAKIR Tarih AMP 11L 3
29 401 AYŞE ERDOĞAN Tarih AMP 11L 21
30 771 ŞULE NUR HAKVERDİ Tarih AMP 11R 10
31 407 ÖZNUR ÖNAY Tarih ATP 11Y 4
32 484 SİNEM HATİCE TEZEL Tarih ATP 11Y 19
33 396 BÜŞRA ÜŞER Tarih AMP 10M 11
34 440 ZEYNEP GÜLERYÜZ Tarih AMP 10R 8



AMP 10M Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 15

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 480 HATİCE YETER Tarih AMP 9D 7
2 805 GAMZE YÜRÜK Tarih AMP 9D 30
3 468 HİLAL YILDIZ Tarih AMP 9A 17
4 800 SEYRAN AŞAN Tarih AMP 9E 5
5 336 SEDEF UYAR Tarih AMP 9E 28
6 797 DİLAN DİNÇ Tarih AMP 10C 16
7 697 AHUDUDU YETKİN Tarih AMP 9C 4
8 802 AYTÜL ATICIOĞLU Tarih AMP 9C 26
9 530 FATMA ÖZDEMİR Tarih AMP 9F 14
10 799 İREM ÖNDER Tarih ATP 11 A 2
11 51 ELİF AYDIN Tarih ATP 11 A 24
12 796 SİMGE ZEHRA ŞEKER Tarih ATP 10V 12
13 798 MERVE KILIÇ Tarih ATP 10V 34
14 716 MERVE TETİK Tarih ATP 11. V 22
15 406 RUKEN AKŞİN Tarih AMP 10B 9



AMP 11L Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 28

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 607 FATİMA SAVAŞ INKILAP TARIHI AMP 9D 8
2 723 BEYZA ERSAN INKILAP TARIHI AMP 9D 31
3 473 FATMA GÜL ÖZEL INKILAP TARIHI AMP 9A 18
4 727 SEMA PERÇİN INKILAP TARIHI AMP 9E 6
5 418 HAZAL AYBUGÜN INKILAP TARIHI AMP 9E 29
6 726 ELİF PELİN AKDAĞ INKILAP TARIHI AMP 10C 17
7 524 YAREN MENGİ INKILAP TARIHI AMP 9C 5
8 602 HEDİYE ÇOBAN INKILAP TARIHI AMP 9C 27
9 361 İREM GAMZE BİLGİN INKILAP TARIHI AMP 9F 15
10 472 BERFİN SARİHAN INKILAP TARIHI ATP 11 A 3
11 558 EDANUR KÖKSAL INKILAP TARIHI ATP 11 A 25
12 565 ZEYNEP BİNGÖL INKILAP TARIHI ATP 10V 13
13 556 SEVİLCAN GÜLER INKILAP TARIHI ATP 11. V 1
14 719 ZİLAN OKUR INKILAP TARIHI ATP 11. V 23
15 720 BÜŞRA BUCAK INKILAP TARIHI AMP 10B 10
16 559 DUYGU SELİN ÖNER INKILAP TARIHI AMP 10B 30
17 140 BEYZA NUR YILMAZ INKILAP TARIHI AMP 10H 17
18 718 SEVAL DAĞ INKILAP TARIHI AMP 10I 4
19 391 SELİN ŞİMŞEK INKILAP TARIHI AMP 10I 24
20 539 RÜMEYSA NUR AKYOL INKILAP TARIHI AMP 9B 11
21 504 SİNA BAYATOĞLU INKILAP TARIHI AMP 9B 31
22 521 KÜBRA BELŞEN INKILAP TARIHI AMP 11H 18
23 417 ZEYNEP ENGİN INKILAP TARIHI ATP 10A 5
24 548 EZGİ ELDEŞ INKILAP TARIHI ATP 10A 23
25 724 GÜLSENUR YOLTAY INKILAP TARIHI AMP 11B 10
26 409 EMEL ARSLAN INKILAP TARIHI AMP 11B 28
27 222 ASİYE KARADAĞ INKILAP TARIHI AMP 11T 16
28 536 MELİHA ZORBA INKILAP TARIHI AMP 11L 4



AMP 9F Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 765 HATİCE ÖLMEZ Tarih AMP 9D 9
2 748 AYŞE ALIÇ Tarih AMP 9D 32
3 770 EZGİ TUTUŞ Tarih AMP 9A 19
4 781 EMİNE MENGENE Tarih AMP 9E 7
5 768 HÜSNA SELİN AKKUŞ Tarih AMP 9E 30
6 772 YAĞMUR TAN Tarih AMP 10C 18
7 759 FATMA GÜL DOAN Tarih AMP 9C 6
8 753 ELİFNUR ENÇ Tarih AMP 9C 28
9 780 HATİCE YİĞİT Tarih AMP 9F 16
10 773 EDA NUR YALÇINKAYA Tarih ATP 11 A 4
11 751 NAZLI KUŞ Tarih ATP 11 A 26
12 761 ŞADİYE KAYA Tarih ATP 10V 14
13 760 AYŞE BAKAR Tarih ATP 11. V 2
14 750 DÖNE YAREN TATAR Tarih ATP 11. V 24
15 757 MELİSA KARTAL Tarih AMP 10B 11
16 764 CENNET İNAN Tarih AMP 10B 31
17 779 CEREN KILIÇ Tarih AMP 10H 18
18 762 SEDEF MÜJİDE Tarih AMP 10I 5
19 766 YAREN ÖZGEN Tarih AMP 10I 25
20 792 MÜMİNE BUCAKTEPE Tarih AMP 9B 12
21 754 ELİF SEVÜK Tarih AMP 9B 32
22 775 CEREN KAYA Tarih AMP 11H 19
23 758 HELİN KIZARTICI Tarih ATP 10A 6
24 767 AYŞENUR AKKAN Tarih ATP 10A 24
25 776 AYÇİN SOLMAZ Tarih AMP 11B 11
26 778 BÜŞRA NUR KÜTÜK Tarih AMP 11B 29
27 777 CEREN ENÇ Tarih AMP 11T 17
28 763 FATMA GÜL DOĞAN Tarih AMP 11L 5
29 774 GAMZE BEKTÜRK Tarih AMP 11L 22
30 756 FEYZANUR ÖZEN Tarih AMP 11R 11
31 749 FATMA KOÇ Tarih ATP 11Y 5
32 782 TUBA SEVER Tarih ATP 11Y 20
33 752 SABİHA TAMAN Tarih AMP 10M 12
34 755 ESRA YALIN Tarih AMP 10R 9



ATP 10A Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 31

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 1081 ZELİHA ÇALIŞKAN Tarih AMP 9D 10
2 1054 ŞÜKRAN NUR GÖK Tarih AMP 9D 33
3 111 ESRA NUR İNCE Tarih AMP 9A 20
4 1100 KADER ÇINAR Tarih AMP 9E 8
5 1073 HİLAL PAKET Tarih AMP 9E 31
6 1087 DİDEM POLA Tarih AMP 10C 19
7 1077 SEMANUR TOPRAK Tarih AMP 9C 7
8 1086 YAĞMUR CAN Tarih AMP 9C 29
9 1088 BİNNAZ OÇAKCI Tarih AMP 9F 17
10 1119 EMİNE SEVİNDİK Tarih ATP 11 A 5
11 1114 FATMAGÜL BAĞCI Tarih ATP 11 A 27
12 1113 KÜBRA AKGÜN Tarih ATP 10V 15
13 1076 DERYA KIZILKAYA Tarih ATP 11. V 3
14 1053 ESRA DOĞAN Tarih ATP 11. V 25
15 1058 DAMLA ADAK Tarih AMP 10B 12
16 1061 BERİVAN YEGİN Tarih AMP 10B 32
17 1107 MELİKE ÖZSARI Tarih AMP 10H 19
18 1082 LEYLA EŞİYOK Tarih AMP 10I 6
19 1085 SENA UYSAL Tarih AMP 10I 26
20 1118 GÜLNUR DUR Tarih AMP 9B 13
21 1083 VESFA EKİCİ Tarih AMP 9B 33
22 1097 BİRGÜL TURGUN Tarih AMP 11H 20
23 1090 YAREN ÇELİK Tarih ATP 10A 7
24 1109 ARZU DEĞİRMENCİ Tarih ATP 10A 25
25 1092 NURCAN ANURSAL Tarih AMP 11B 12
26 1099 AYGÜL SADI Tarih AMP 11B 30
27 1096 ELİF ŞEYDA YILDIRIM Tarih AMP 11T 18
28 1093 AZİME NİDA MELEMEN Tarih AMP 11L 6
29 1056 GÜLÇİMEN ASLAN Tarih AMP 11L 23
30 66 NURCAN ERÇAĞ Tarih AMP 11R 12
31 1101 AYLİN KURŞUN Tarih ATP 11Y 6



AMP 11B Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 30

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 532 DÜRDANE NURSENA GENÇ INKILAP TARIHI AMP 9D 11
2 450 ZEKİYE CANLI INKILAP TARIHI AMP 9D 34
3 427 FATMA OLUK INKILAP TARIHI AMP 9A 21
4 398 AYŞENUR TURMUŞ INKILAP TARIHI AMP 9E 9
5 603 FATMA KAYMAK INKILAP TARIHI AMP 9E 32
6 445 HELİN CEYLAN INKILAP TARIHI AMP 10C 20
7 351 EDA SAYAR INKILAP TARIHI AMP 9C 8
8 577 ELİF POLAT INKILAP TARIHI AMP 9C 30
9 389 BERFİN ÖZMEN INKILAP TARIHI AMP 9F 18
10 408 RABİA ORHAN INKILAP TARIHI ATP 11 A 6
11 581 AYBENİZ SAYAR INKILAP TARIHI ATP 11 A 28
12 522 ATİKE ÖZTÜRK INKILAP TARIHI ATP 10V 16
13 419 BERİVAN DURMUŞ INKILAP TARIHI ATP 11. V 4
14 105 PELDA ÇATAK INKILAP TARIHI ATP 11. V 26
15 579 FATMA ATICI INKILAP TARIHI AMP 10B 13
16 465 HAVVA NUR ÇAKMAK INKILAP TARIHI AMP 10B 33
17 442 MELİSA DOĞANER INKILAP TARIHI AMP 10H 20
18 500 DUYGU SENA ERGEN INKILAP TARIHI AMP 10I 7
19 390 BEYZA NUR KAL INKILAP TARIHI AMP 10I 27
20 600 ŞEYMA İÇYER INKILAP TARIHI AMP 9B 14
21 385 AKİLE YILMAZ INKILAP TARIHI AMP 11H 1
22 354 SİNEMNUR AKSAY INKILAP TARIHI AMP 11H 21
23 405 DİLANUR CİVAN INKILAP TARIHI ATP 10A 8
24 562 SENANUR KARAHAN INKILAP TARIHI ATP 10A 26
25 467 ZEYNEP ÖZDEMİR INKILAP TARIHI AMP 11B 13
26 571 SAADET NUR ORDU INKILAP TARIHI AMP 11T 1
27 430 NURİYE GÜRGAH INKILAP TARIHI AMP 11T 19
28 371 İKRA CEREN AKBABA INKILAP TARIHI AMP 11L 7
29 555 MELEK BOLAT INKILAP TARIHI AMP 11L 24
30 580 AYŞE MERVE ÖZEN INKILAP TARIHI AMP 11R 13



AMP 9A Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 35

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 270 BİRCAN KONAK Tarih AMP 9D 12
2 271 ELİF TERLEMEZ Tarih AMP 9D 35
3 175 CANAN ÖZÇELİK Tarih AMP 9A 22
4 264 SEMANUR TÜREL Tarih AMP 9E 10
5 138 YAĞMUR HANCIOĞLU Tarih AMP 9E 33
6 153 BÜŞRA TOPAKTAŞ Tarih AMP 10C 21
7 149 SELİN GÜNDOĞAN Tarih AMP 9C 9
8 256 AYŞEGÜL İNAL Tarih AMP 9C 31
9 268 HİLAL MENGÜTAY Tarih AMP 9F 19
10 202 EDANUR TERCAN Tarih ATP 11 A 7
11 227 SEVGİNAZ YALÇIN Tarih ATP 11 A 29
12 190 MELİSA DİMAZE ENGÜR Tarih ATP 10V 17
13 136 YAREN KOYDU Tarih ATP 11. V 5
14 170 BAHAR TAŞ Tarih ATP 11. V 27
15 168 SENANUR YALÇIN Tarih AMP 10B 14
16 156 DİLAN KOTAN Tarih AMP 10H 1
17 248 HATUN AK Tarih AMP 10H 21
18 171 ŞİLAN İREÇ Tarih AMP 10I 8
19 210 ELANUR DUGAN Tarih AMP 10I 28
20 135 AYÇA MAKBULE YAVİ Tarih AMP 9B 15
21 169 ASİYE GÜL Tarih AMP 11H 2
22 165 SEVGİ AYDİN Tarih AMP 11H 22
23 267 DÜRDANE DAMLA ŞAHBAZ Tarih ATP 10A 9
24 259 EBRU YILDIRIM Tarih ATP 10A 27
25 211 NİDA NUR KALE Tarih AMP 11B 14
26 220 ZELİHA ŞİMŞEK Tarih AMP 11T 2
27 258 NAZİRE SARI Tarih AMP 11T 20
28 229 SEMANUR KUŞ Tarih AMP 11L 8
29 261 ŞÜHEYDA GÖRENTAŞ Tarih AMP 11L 25
30 247 DAMLA EKİCİ Tarih AMP 11R 14
31 18 AZİME NUR YÜREK Tarih ATP 11Y 7
32 269 AYŞEGÜL ŞAHİN Tarih ATP 11Y 21
33 243 MÜYESSER ŞENLİK Tarih AMP 10M 13
34 251 EMİNE SILA AKGÜL Tarih AMP 10R 10
35 146 FATMA EBRU ŞAHİN Tarih AMP 10T 3



AMP 10B Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 657 AYŞE DEMİRDAĞ Tarih AMP 9D 13
2 803 İLAYDA COŞAN Tarih AMP 9D 36
3 383 EBRU GÖKÇE Tarih AMP 9A 23
4 790 ESRA İNALKAÇ Tarih AMP 9E 11
5 783 GÖZDE ÖZ Tarih AMP 9E 34
6 649 CENNET ÇEVİK Tarih AMP 10C 22
7 262 ESRA VURAL Tarih AMP 9C 10
8 851 SİBEL TURGUT Tarih AMP 9C 32
9 786 SERPİL AYDİN Tarih AMP 9F 20
10 791 KADER SEZGİN Tarih ATP 11 A 8
11 704 BURÇİN ÜZGEÇ Tarih ATP 11 A 30
12 456 ALEYNA AKYÜZ Tarih ATP 10V 18
13 2 BAHAR ORHAN Tarih ATP 11. V 6
14 784 YAĞMUR KAHRAMAN Tarih ATP 11. V 28
15 1051 SUZAN BEYHAN Tarih AMP 10B 15
16 265 SÜNDÜZ SEDA UZUN Tarih AMP 10H 2
17 785 BUSENUR ALKURT Tarih AMP 10H 22
18 960 BETÜL TAŞKESEN Tarih AMP 10I 9
19 28 BİLGE YILDIRIM Tarih AMP 10I 29
20 426 YAĞMUR ÖZDEMİR Tarih AMP 9B 16
21 789 DİLARA NUR BOZAN Tarih AMP 11H 3
22 103 AYŞE ŞEN Tarih AMP 11H 23
23 1120 BERFİN ŞEVVAL ARKIN Tarih ATP 10A 10
24 860 MİHRİBAN KARAKUŞ Tarih ATP 10A 28
25 378 CENNET BAŞPINAR Tarih AMP 11B 15
26 958 ALEYNA YAZAR Tarih AMP 11T 3
27 1136 FATMA YAŞAR Tarih AMP 11T 21
28 794 ŞERİFE ŞEN AKAY Tarih AMP 11L 9
29 715 BEYZANUR YEDİER Tarih AMP 11L 26
30 830 SENEM KALE Tarih AMP 11R 15
31 788 NESİBE AK Tarih ATP 11Y 8
32 793 ESRA SANDALLAR Tarih ATP 11Y 22
33 787 YELİZ GAYE BOZLAR Tarih AMP 10M 14



AMP 11T Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 30

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 306 BEYZA NUR GÖKTEKE INKILAP TARIHI AMP 9D 14
2 127 BERFİN KABİŞEN INKILAP TARIHI AMP 9A 1
3 433 GİZEM UĞURLU INKILAP TARIHI AMP 9A 24
4 290 CAHİDE OLĞAÇ INKILAP TARIHI AMP 9E 12
5 376 HELİN YÜKSEL INKILAP TARIHI AMP 9E 35
6 356 GAYE ER INKILAP TARIHI AMP 10C 23
7 508 GAMZE NUR ŞAHİN INKILAP TARIHI AMP 9C 11
8 483 ZÜHRA AYDIN INKILAP TARIHI AMP 9C 33
9 492 YAĞMUR AVCIOĞLU INKILAP TARIHI AMP 9F 21
10 717 BURCU KAÇAR INKILAP TARIHI ATP 11 A 9
11 375 YAREN MEMİ INKILAP TARIHI ATP 11 A 31
12 494 ELÇİN KARAKAŞ INKILAP TARIHI ATP 10V 19
13 611 ZEHRA YİGİT INKILAP TARIHI ATP 11. V 7
14 545 SENA NUR BADUR INKILAP TARIHI ATP 11. V 29
15 640 SUDE SULTAN ÖZTOPRAK INKILAP TARIHI AMP 10B 16
16 517 ELİF ÖZCAN INKILAP TARIHI AMP 10H 3
17 370 KÜBRA CAN INKILAP TARIHI AMP 10H 23
18 126 EBRU ÇELİK INKILAP TARIHI AMP 10I 10
19 566 BUKET ŞEVVAL ANTALYALI INKILAP TARIHI AMP 10I 30
20 451 ESRA ERBEK INKILAP TARIHI AMP 9B 17
21 540 FERİDE IŞIK INKILAP TARIHI AMP 11H 4
22 510 NİSANUR KILINÇ INKILAP TARIHI AMP 11H 24
23 543 MELİKE KOVUK INKILAP TARIHI ATP 10A 11
24 512 GÜLSEN EDA ERDOĞAN INKILAP TARIHI ATP 10A 29
25 431 DAMLA GÜLDAĞ INKILAP TARIHI AMP 11B 16
26 489 KADRİYE HARDAL INKILAP TARIHI AMP 11T 4
27 455 YASEMİN KAÇAK INKILAP TARIHI AMP 11T 22
28 495 YAĞMUR SİNCİ INKILAP TARIHI AMP 11L 10
29 143 SULTAN YILDIRAK INKILAP TARIHI AMP 11L 27
30 114 YAREN KARACA INKILAP TARIHI AMP 11R 16



AMP 9E Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 35

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 742 FATMA KARADAĞ Tarih AMP 9D 15
2 638 PINAR AKAR Tarih AMP 9A 2
3 667 HELİN AKINCI Tarih AMP 9A 25
4 591 SELİN AYBAR Tarih AMP 9E 13
5 616 ZÜBEYDE SEVİM Tarih AMP 10C 1
6 585 MİRAY ÇOBAN Tarih AMP 10C 24
7 630 SUDENUR SİMİTÇİ Tarih AMP 9C 12
8 631 NERİMAN ERSAVAŞ Tarih AMP 9C 34
9 593 SENA NAS Tarih AMP 9F 22
10 652 DERYA ÖZDEMİR Tarih ATP 11 A 10
11 635 İLKAY ŞEFKATLI Tarih ATP 11 A 32
12 100 ÖZLEM TAŞ Tarih ATP 10V 20
13 656 İREM AYHAN Tarih ATP 11. V 8
14 744 ZEHRA TANAYDIN Tarih ATP 11. V 30
15 642 EMİNE KAYA Tarih AMP 10B 17
16 663 İREM MANAV Tarih AMP 10H 4
17 661 BESNA TEKİN Tarih AMP 10H 24
18 594 SERAY ELDAŞ Tarih AMP 10I 11
19 665 RAHİLENUR AKSAY Tarih AMP 10I 31
20 632 MELTEM KARASU Tarih AMP 9B 18
21 741 MERYEM ÜSTÜN Tarih AMP 11H 5
22 662 BURCU KODAL Tarih AMP 11H 25
23 614 ZERDA ERİSK Tarih ATP 10A 12
24 595 İREM ÖZKAN Tarih ATP 10A 30
25 747 SEVGİ AYTAÇ Tarih AMP 11B 17
26 646 ELİFE FİRDEVS KIRTIŞ Tarih AMP 11T 5
27 743 HAYRUNNİSA AKTAŞ Tarih AMP 11T 23
28 633 ESİN TAT Tarih AMP 11L 11
29 670 NAZLICAN KOYUNCU Tarih AMP 11L 28
30 740 SEBAHAT ÜNEL Tarih AMP 11R 17
31 739 ESRA PÜRÇEK Tarih ATP 11Y 9
32 659 AYYÜCE GÜRSES Tarih AMP 10M 1
33 592 SILA YİĞİT Tarih AMP 10M 15
34 627 ZEHRA EMEK Tarih AMP 10R 11
35 643 BERNA ÇELİK Tarih AMP 10T 4



AMP 10H Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 161 BERFİN YURTÇİÇEK Tarih AMP 9D 16
2 650 İREM DESTAN HASPOLAT Tarih AMP 9A 3
3 683 ASLIHAN GÜNEY Tarih AMP 9A 26
4 42 MELİSA YILDIZ Tarih AMP 9E 14
5 318 MERYEM ÖZHAN Tarih AMP 10C 2
6 201 TUĞBA ÇELİK Tarih AMP 10C 25
7 634 ESRA KAYA Tarih AMP 9C 13
8 518 İREM ASLAN Tarih AMP 9F 1
9 520 AYLİN YANGIN Tarih AMP 9F 23
10 449 ZÜBEYDE TEK Tarih ATP 11 A 11
11 709 CANAN GÜCÜYETER Tarih ATP 11 A 33
12 499 ASLI TOKDOĞAN Tarih ATP 10V 21
13 651 AYŞE KARA Tarih ATP 11. V 9
14 647 NEFİZE MAHMUTLAR Tarih ATP 11. V 31
15 292 ZEYNEP ÖZKAN Tarih AMP 10B 18
16 341 DİLAY ÖNDER Tarih AMP 10H 5
17 180 SEMANUR TOR Tarih AMP 10H 25
18 386 ZEYNEP TOPALOĞLU Tarih AMP 10I 12
19 453 ZÜBEYDE SEVİM Tarih AMP 10I 32
20 346 ŞEVVAL AKTAŞ Tarih AMP 9B 19
21 654 SİBEL BARAN Tarih AMP 11H 6
22 677 ELİF YİĞİT Tarih AMP 11H 26
23 424 NAZLICAN ÖZDEMİR Tarih ATP 10A 13
24 447 İREM NUR KARAOĞLAN Tarih ATP 10A 31
25 576 KÜBRA HATUN BOZAN Tarih AMP 11B 18
26 452 MELİSA BARIK Tarih AMP 11T 6
27 334 DUYGU EROL Tarih AMP 11T 24
28 329 BEYZA YILMAZ Tarih AMP 11L 12
29 44 CEREN DİNDAR Tarih AMP 11R 1
30 194 SEMA NUR AKBAŞ Tarih AMP 11R 18
31 72 İLKNUR GÜLTEKİN Tarih ATP 11Y 10
32 699 SELCAN EKENEK Tarih AMP 10M 2
33 148 DAMLA MUTLU Tarih AMP 10R 1



AMP 11H Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 32

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 429 KADRİYE KIRPAÇ INKILAP TARIHI AMP 9D 17
2 516 SİBEL KARAKAYA INKILAP TARIHI AMP 9A 4
3 725 BÜŞRA ALAGÖZ INKILAP TARIHI AMP 9A 27
4 458 EYLÜL KAYA INKILAP TARIHI AMP 9E 15
5 466 KEVSER UYAR INKILAP TARIHI AMP 10C 3
6 598 EMİNE ÖZBAKIR INKILAP TARIHI AMP 10C 26
7 546 DİLAN ARSLAN INKILAP TARIHI AMP 9C 14
8 560 BEYZA SARIM INKILAP TARIHI AMP 9F 2
9 578 ŞERİFE YILDIRIM INKILAP TARIHI AMP 9F 24
10 599 HATİCE BOLAT INKILAP TARIHI ATP 11 A 12
11 606 TUĞÇE ÖZSOY INKILAP TARIHI ATP 11 A 34
12 527 ESRA ÖZER INKILAP TARIHI ATP 10V 22
13 474 HANDE TAŞDEMİR INKILAP TARIHI ATP 11. V 10
14 609 LEYLA OTHAN INKILAP TARIHI ATP 11. V 32
15 141 İREMNUR KUL INKILAP TARIHI AMP 10B 19
16 3009 HATİCE KÜBRA ALTIAYLIK INKILAP TARIHI AMP 10H 6
17 439 İLKNUR GÜR INKILAP TARIHI AMP 10H 26
18 538 SİNEM BİLGİN INKILAP TARIHI AMP 10I 13
19 463 RÜMEYSA KALAYCI INKILAP TARIHI AMP 10I 33
20 428 DENİZ YELER INKILAP TARIHI AMP 9B 20
21 549 BİRGÜL AKAY INKILAP TARIHI AMP 11H 7
22 587 KEZİBAN AYDIN INKILAP TARIHI AMP 11H 27
23 574 HELİN SAİTOĞLU INKILAP TARIHI ATP 10A 14
24 56 SEHER GEÇER INKILAP TARIHI AMP 11B 1
25 604 ŞÜKRAN KABİŞEN INKILAP TARIHI AMP 11B 19
26 547 ESRA KAYHAN INKILAP TARIHI AMP 11T 7
27 475 KADER GÜNEŞ INKILAP TARIHI AMP 11T 25
28 479 SONGÜL GÜNEY INKILAP TARIHI AMP 11L 13
29 434 RAŞİDE ASLAN INKILAP TARIHI AMP 11R 2
30 730 HELİN AŞAN INKILAP TARIHI AMP 11R 19
31 528 NURGÜL OYSAL INKILAP TARIHI ATP 11Y 11
32 61 AYŞENUR SENEM TURAK INKILAP TARIHI AMP 10M 3



AMP 9D Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 36

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 511 RUKİYE ERGEN Tarih AMP 9D 18
2 550 DİLAN DEGER Tarih AMP 9A 5
3 573 EYLÜL ERSOY Tarih AMP 9A 28
4 514 ALEYNA YILDIZ Tarih AMP 9E 16
5 738 ECEM DEMİRCİ Tarih AMP 10C 4
6 464 SİMGE GÜÇLÜ Tarih AMP 10C 27
7 542 BAŞAK KALEM Tarih AMP 9C 15
8 736 FEYRUZ SARİCA Tarih AMP 9F 3
9 491 KÜBRA ŞİMŞEK Tarih AMP 9F 25
10 496 SEHER AYTEN Tarih ATP 11 A 13
11 572 FATMA BOZANER Tarih ATP 10V 1
12 471 SILA KULA Tarih ATP 10V 23
13 537 BÜŞRA KARAMAN Tarih ATP 11. V 11
14 486 BERİVAN AŞAN Tarih ATP 11. V 33
15 457 İREM YILDIRAN Tarih AMP 10B 20
16 481 MERVE ÖZKARA Tarih AMP 10H 7
17 460 HAKİME NARİN Tarih AMP 10H 27
18 535 YAREN IRMAK DALKIRAN Tarih AMP 10I 14
19 507 BERFİN KOYUNCU Tarih AMP 9B 1
20 567 SACİDE BAĞCI Tarih AMP 9B 21
21 529 YAĞMUR YILDIZ Tarih AMP 11H 8
22 490 İLAYDA ŞÜKRAN YILMAZ Tarih AMP 11H 28
23 533 AYŞENUR DURAMAZ Tarih ATP 10A 15
24 737 SİMGE YAREN KARAÇOBAN Tarih AMP 11B 2
25 478 BİLGE ARISOY Tarih AMP 11B 20
26 582 DİCLE TURĞUT Tarih AMP 11T 8
27 482 ÖZLEM AKKAYA Tarih AMP 11T 26
28 569 ZEHRA OLĞUN Tarih AMP 11L 14
29 563 SENA KALMIŞ Tarih AMP 11R 3
30 497 CEREN GÖÇÜK Tarih AMP 11R 20
31 493 ELA KARDELEN BOZKURT Tarih ATP 11Y 12
32 664 RÜMEYSA ÇAPANOĞLU Tarih AMP 10M 4
33 462 ÖZLEM FİLİZ ÖZEN Tarih AMP 10R 2
34 498 FATMA AVCI Tarih AMP 10R 12
35 6002 NAZLICAN BERK Tarih AMP 10T 5
36 448 İLAYDA PALAMUT Tarih AMP 10T 6



AMP 10I Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 33

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 249 HİLAL FATMA TEKİNER Tarih AMP 9D 19
2 696 BEYZANUR SEVİNÇ Tarih AMP 9A 6
3 639 DİLEKNAZ DOĞAN Tarih AMP 9A 29
4 74 GÜLBEYAZ TURAN Tarih AMP 9E 17
5 46 DİLARA ACAR Tarih AMP 10C 5
6 553 FATMA KAYAALP Tarih AMP 10C 28
7 110 MELİKE GÖKSAL Tarih AMP 9C 16
8 368 DUYGU YILMAZ Tarih AMP 9F 4
9 58 EBRU TAŞÇI Tarih AMP 9F 26
10 557 BUSE TURAN Tarih ATP 11 A 14
11 104 BAHAR ÇAKMAKLI Tarih ATP 10V 2
12 45 KÜBRA NUR KINALI Tarih ATP 10V 24
13 605 ELİF SILA ÖZ Tarih ATP 11. V 12
14 441 HEDİYE ÇOBAN Tarih ATP 11. V 34
15 335 AYSU TÜRKMEN ŞAHİN Tarih AMP 10B 21
16 684 SEVGİ TAŞUR Tarih AMP 10H 8
17 658 DERYA AKMAN Tarih AMP 10H 28
18 470 AYSUN ARIKAN Tarih AMP 10I 15
19 501 ELANUR ATALA Tarih AMP 9B 2
20 703 CANSU KÜBRA KILIÇ Tarih AMP 9B 22
21 612 FATMA ADIBÜYÜK Tarih AMP 11H 9
22 196 İLKNUR ÖNAY Tarih AMP 11H 29
23 327 ZELİHA TEKİN Tarih ATP 10A 16
24 420 KARDELEN BIYIKLI Tarih AMP 11B 3
25 49 ZELİHA KİZİR Tarih AMP 11B 21
26 203 SENA SAYOĞLU Tarih AMP 11T 9
27 108 KÜBRANUR DAŞDELEN Tarih AMP 11T 27
28 596 ZEYNEP ALEYNA GÜLER Tarih AMP 11L 15
29 369 HULDE SENA TÜRK Tarih AMP 11R 4
30 422 SAADET SEL Tarih AMP 11R 21
31 695 SİBEL TOR Tarih ATP 11Y 13
32 804 SİMGE ÖZGÜL Tarih AMP 10M 5
33 94 GAMZE KUZU Tarih AMP 10R 3



ATP 11 A Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 999 BUSE ALTAŞ INKILAP TARIHI AMP 9D 20
2 1024 MERVE ŞAYLI INKILAP TARIHI AMP 9A 7
3 984 FATMA CEREN ATBATIRAN INKILAP TARIHI AMP 9A 30
4 941 AYNUR ÇOBAN INKILAP TARIHI AMP 9E 18
5 1013 MEKİYE ÖZÇELİK INKILAP TARIHI AMP 10C 6
6 1016 GÜLSU ALBAYRAK INKILAP TARIHI AMP 10C 29
7 1000 ESRA DEMİR INKILAP TARIHI AMP 9C 17
8 1034 MİHRİBAN İMRET INKILAP TARIHI AMP 9F 5
9 976 HATUN KURT INKILAP TARIHI AMP 9F 27
10 1018 BETÜL İLTER INKILAP TARIHI ATP 11 A 15
11 958 CANSEL DEMİR INKILAP TARIHI ATP 10V 3
12 1027 AYŞE BİNGOL INKILAP TARIHI ATP 10V 25
13 1033 RAHİME SOLAK INKILAP TARIHI ATP 11. V 13
14 951 AYŞE UĞUR INKILAP TARIHI AMP 10B 1
15 1008 PERVİN YAĞAN INKILAP TARIHI AMP 10B 22
16 986 ZEHRA KABAN INKILAP TARIHI AMP 10H 9
17 971 FEYZA KAYA INKILAP TARIHI AMP 10H 29
18 960 ZEYNEP BOZKURT INKILAP TARIHI AMP 10I 16
19 981 DİLARA KARLI INKILAP TARIHI AMP 9B 3
20 975 ESMA YURTSEVEN INKILAP TARIHI AMP 9B 23
21 711 ZÜBEYDE AYDEMİR INKILAP TARIHI AMP 11H 10
22 1030 MEDİNE İNCİ INKILAP TARIHI AMP 11H 30
23 944 YAREN BERBER INKILAP TARIHI ATP 10A 17
24 970 SUDE ÖZKUL INKILAP TARIHI AMP 11B 4
25 1002 AYŞENUR UĞUZ INKILAP TARIHI AMP 11B 22
26 995 DEMET ORĞUN INKILAP TARIHI AMP 11T 10
27 1006 BÜŞRA BARLAK INKILAP TARIHI AMP 11T 28
28 992 RUKİYE GÜNGÖR INKILAP TARIHI AMP 11L 16
29 1032 ÖZDE AYDOĞDU INKILAP TARIHI AMP 11R 5
30 945 ZEKİYE BUSE KIZIL INKILAP TARIHI AMP 11R 22
31 461 HELİN KURT INKILAP TARIHI ATP 11Y 14
32 1031 ÖZGE ERDEM INKILAP TARIHI AMP 10M 6
33 983 RUKİYE ERDEMCİ INKILAP TARIHI AMP 10R 4
34 987 MERYEM BOLAT INKILAP TARIHI AMP 10R 13



AMP 10C Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 332 ZEYNEP ALTUNAY Tarih AMP 9D 21
2 526 CEREN ERKAYHAN Tarih AMP 9A 8
3 39 GÜLDEN ÜNAL Tarih AMP 9A 31
4 197 İLAYDA CARUS Tarih AMP 9E 19
5 330 ELİFNUR TAPAN Tarih AMP 10C 7
6 708 ELİF VARSAK Tarih AMP 10C 30
7 687 ÖZLEM ACAR Tarih AMP 9C 18
8 688 SEMİHA NUR KURBAN Tarih AMP 9F 6
9 692 ŞEVVAL ÖZCAN Tarih AMP 9F 28
10 319 ZEHRA NUR PEHLİVAN Tarih ATP 11 A 16
11 575 SEVDA TEKİN Tarih ATP 10V 4
12 671 HATİCE ÇOBAN Tarih ATP 10V 26
13 681 İREM CAN CAN Tarih ATP 11. V 14
14 690 GÜLSE DENEÇ Tarih AMP 10B 2
15 352 BAHAR BİTKİN Tarih AMP 10B 23
16 78 RUMEYSA ASLAN Tarih AMP 10H 10
17 689 DUYGU SEÇEN Tarih AMP 10H 30
18 641 NURGÜL BEZGİN Tarih AMP 10I 17
19 80 ŞEHRİBAN ÖZDEMİR Tarih AMP 9B 4
20 219 BEYZA FATMA DURĞUN Tarih AMP 9B 24
21 425 YEŞİM KIYAK Tarih AMP 11H 11
22 502 GÜLER KAÇMAZ Tarih AMP 11H 31
23 583 MERVE ÖZKAN Tarih ATP 10A 18
24 139 ÖZLEM ÇAPAN Tarih AMP 11B 5
25 589 SEÇİL SARI Tarih AMP 11B 23
26 505 SİMGE NUR KOCA Tarih AMP 11T 11
27 1005 MÜJGEN ÖZGENÇ Tarih AMP 11T 29
28 154 SILA UYSAL Tarih AMP 11L 17
29 660 NURTEN KURU Tarih AMP 11R 6
30 682 BAHAR YELLİ Tarih AMP 11R 23
31 506 AYŞE GÜRSES Tarih ATP 11Y 15
32 188 ESRA NUR ŞAHİN Tarih AMP 10M 7
33 698 SOLMAZ ÇÖMLEKÇİ Tarih AMP 10R 5
34 488 CEYDA ÇİL Tarih AMP 10R 14



ATP 11. V Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 1004 SÜHEYLA KARTAL INKILAP TARIHI AMP 9D 22
2 979 HİLAL ELİBOL INKILAP TARIHI AMP 9A 9
3 942 GÜLCAN TAĞMA INKILAP TARIHI AMP 9A 32
4 949 HAVVA NUR YILDIRAK INKILAP TARIHI AMP 9E 20
5 1017 BERİVAN DİLEN INKILAP TARIHI AMP 10C 8
6 1023 GÜLMELEK GÜCEN INKILAP TARIHI AMP 10C 31
7 1028 DİLARA TEKİN INKILAP TARIHI AMP 9C 19
8 1051 GİZEM KILIÇ INKILAP TARIHI AMP 9F 7
9 1050 SÜMEYYA SAYILGAN INKILAP TARIHI AMP 9F 29
10 568 FATMA UĞUR INKILAP TARIHI ATP 11 A 17
11 1037 SEDEF KELLEOĞLU INKILAP TARIHI ATP 10V 5
12 989 ZÜMRE HATİCE ÖKÜZCÜ INKILAP TARIHI ATP 10V 27
13 1003 EMİNE DURMAZ INKILAP TARIHI ATP 11. V 15
14 947 EMİNE YALÇIN INKILAP TARIHI AMP 10B 3
15 1012 DAMLA GÖKDEMİR INKILAP TARIHI AMP 10B 24
16 1010 ARZU ERDOĞAN INKILAP TARIHI AMP 10H 11
17 1020 PINAR ERDEMCİ INKILAP TARIHI AMP 10H 31
18 966 ŞEMSİ TANLAK INKILAP TARIHI AMP 10I 18
19 997 YAREN ÜNAL INKILAP TARIHI AMP 9B 5
20 998 EBRUNUR KARABELA INKILAP TARIHI AMP 9B 25
21 955 ESRA DURMAZ INKILAP TARIHI AMP 11H 12
22 969 DİLAN ALTUN INKILAP TARIHI AMP 11H 32
23 155 SEHER DALBUDAK INKILAP TARIHI ATP 10A 19
24 1022 MÜFİDE NUR BOLAT INKILAP TARIHI AMP 11B 6
25 1007 ŞAADET UYGUN INKILAP TARIHI AMP 11B 24
26 1011 KISMET BEYZA GÜNDÜZ INKILAP TARIHI AMP 11T 12
27 1014 ZEYNEP NAZLI KAYA INKILAP TARIHI AMP 11T 30
28 985 MERVE GAMZE BUKO INKILAP TARIHI AMP 11L 18
29 968 ROJBİN CEBE INKILAP TARIHI AMP 11R 7
30 994 SUNA CANDAN INKILAP TARIHI ATP 11Y 1
31 1015 ŞERİFE KORKMAZ INKILAP TARIHI ATP 11Y 16
32 731 MERVE AKTAŞ INKILAP TARIHI AMP 10M 8
33 953 FATMANUR YILMAZ INKILAP TARIHI AMP 10R 6
34 1009 MELİKE BUKO INKILAP TARIHI AMP 10T 1



ATP 10V Sınıfı Sınav ListesiSınıftaki Öğrenci Sayısı: 34

Sınav Tarihi: 25/05/2018 Saat: 11.40

Okul No Öğrenci Sınavın Adı Sınav Salonu Oturma Sırası
1 1078 SEHER CİDE Tarih AMP 9D 23
2 1117 DİLARA TURNA Tarih AMP 9A 10
3 1065 HAVVA GÜRBÜZ Tarih AMP 9A 33
4 1071 MELTEM ÖRS Tarih AMP 9E 21
5 1074 NEFİSE UYAR Tarih AMP 10C 9
6 1064 BAHAR YAŞAR Tarih AMP 10C 32
7 1069 ZEYNEP YOLUK Tarih AMP 9C 20
8 1095 İREM EREN Tarih AMP 9F 8
9 1062 AYNUR TEKİN Tarih AMP 9F 30
10 1057 NURİYE UYGUN Tarih ATP 11 A 18
11 1112 RAHŞAN AYDAR Tarih ATP 10V 6
12 1106 RONAİ PİRÇEK Tarih ATP 10V 28
13 1102 CEREN KILIÇ Tarih ATP 11. V 16
14 1059 HAYRUNİSA ENÇ Tarih AMP 10B 4
15 1098 EZGİ YAĞMUR Tarih AMP 10B 25
16 102 ZEHRA ÖZHAN Tarih AMP 10H 12
17 68 CANSU SARI Tarih AMP 10H 32
18 1103 HİLAL KARAOĞLU Tarih AMP 10I 19
19 1063 ESRA EROĞLU Tarih AMP 9B 6
20 1105 PELİN GÜÇLÜ Tarih AMP 9B 26
21 1067 GİZEM MUŞOĞLU Tarih AMP 11H 13
22 1072 FATMANUR ASLAN Tarih ATP 10A 1
23 1075 MELİSA TEKİN Tarih ATP 10A 20
24 1055 YAREN TULGAR Tarih AMP 11B 7
25 1080 ŞÜKRAN AYDIN Tarih AMP 11B 25
26 1110 HİLAL ANZILHA GÖZ Tarih AMP 11T 13
27 1060 ESRA ÇINAR Tarih AMP 11L 1
28 1089 MELEK TUĞÇE GÖKCE Tarih AMP 11L 19
29 1070 BEDRİYE GÖZCÜ Tarih AMP 11R 8
30 1079 ECEM SU NAHIRCIOĞLU Tarih ATP 11Y 2
31 50 HATİCE BAYRAM Tarih ATP 11Y 17
32 1066 SERAP KARANFİL Tarih AMP 10M 9
33 1068 CEREN KÖSE Tarih AMP 10R 7
34 1116 RABİA KOPARAL Tarih AMP 10T 2