10 AMP Robotik Kodlama

Ders ödev, uygulama notları
 No Konu Tarih   No Konu Tarih
U1 Tek led yakma 13.10.21   U13 Mesafe Sensörü İle Ölçüm 27.04.21
U2 Thinkercat devre ilk kurulumu 27.10.21        
U3 Buttonlu Thinkercat devre kurulumu 27.10.21        
U4 Ledli Polis Sireni 27.10.21        
U5 Sırayla Yanan Ledleri 10.11.21        
U6 Mesafe Sensörlü Motor Uygulaması 08.12.21        
U7 Buzzer 15.12.21        
U8 7 Segment Display Tek Harf 12.01.21        
U9 7 Segment Display İsim Yazma 23.02.22        
U10 7 Segment Display 0-99 Arasındaki Sayıları Yazdırma 02.03.22        
U11 IR Alıcı ve kod çözücü ile RGB LED UYG 23.03.22        
U12 IR Alıcı ve 7 Segment Display Kullanımı 20.04.22        

 

Uygulamalar

2. Dönem 

No B.No İsim U9 U10 U11 U12 U13          
2737 8 Cansu 30 80 85 50 55          
2751 17 Serdar A. M 75 100 Y 55          
2795 14 Çağatay 20 Y 80 100 Y          
2825 7 Yiğitcan 40 80 95 100 55          
2833 18 *Tamer Y 70 85 100 90          
2843 19 Eda 20 80 85 100 55          
2850 22 Yakup 10 80 90 100 75          
2870 29 Beyza 5 Y Y 90 55          
2879 15 Ahmet 40 80 Y 100 50          
2899 4 Esma 30 80 Y 10 55          
2902 2 Hasan 30 75 85 100 90          
2914 6 Çağla 20 75 50 50 50          
2917 19 Mina 40 Y Y 100 55          
2927 9 Melikhan 30 70 95 50 55          
2932 25 Eren 20 80 90 100 55          
2951 5 Kerem 30 80 Y 100 50          
2962 11 Yiğitcan A. 40 80 85 90 Y          
2963   Emirhan     Y Y Y          
2985 10 Anılcan 30 75 Y 90 80 Y        

 

Ödev1 Elektronik Devre Elemanları Sembollerini Çiziniz 25.05.22  
       
       

 

2. Dönem Ödev

No İsim Ö1
2737 Cansu 100
2751 Serdar A. 40
2795 Çağatay 70
2825 Yiğitcan 0
2833 *Tamer 45
2843 Eda 60
2850 Yakup 60
2870 Beyza 70
2879 Ahmet 70
2899 Esma 60
2902 Hasan 80
2914 Çağla 70
2917 Mina 75
2927 Melikhan 70
2932 Eren 70
2951 Kerem 0
2962 Yiğitcan A. 0
2985 Anılcan 0

 

2. Dönem  Sözlü

No İsim 27.04          
2737 Cansu            
2751 Serdar A.            
2795 Çağatay Y          
2825 Yiğitcan            
2833 *Tamer            
2843 Eda            
2850 Yakup            
2870 Beyza            
2879 Ahmet -          
2899 Esma -          
2902 Hasan +          
2914 Çağla -          
2917 Mina -          
2927 Melikhan            
2932 Eren -          
2951 Kerem            
2962 Yiğitcan A.            
2963 Emirhan            
2985 Anılcan            

 

Nöbet

No İsim 27.04 18.05.22        
2737 Cansu            
2751 Serdar A. Süpürge +        
2795 Çağatay Y -        
2825 Yiğitcan Paspas -        
2833 *Tamer Silme + Çöp          
2843 Eda   -        
2850 Yakup   +        
2870 Beyza   -        
2879 Ahmet - -        
2899 Esma -          
2902 Hasan + -        
2914 Çağla - -        
2917 Mina - +        
2927 Melikhan            
2932 Eren - +        
2951 Kerem   +        
2962 Yiğitcan A.            
2963 Emirhan            
2985 Anılcan   +        

 

2. Dönem Temizlik Listesi

No İsim 11.05.22        
2737 Cansu Süpür        
2751 Serdar A. Paspas        
2795 Çağatay Silme        
2825 Yiğitcan          
2833 *Tamer          
2843 Eda          
2850 Yakup          
2870 Beyza          
2879 Ahmet          
2899 Esma          
2902 Hasan          
2914 Çağla          
2917 Mina          
2927 Melikhan          
2932 Eren          
2951 Kerem          
2962 Yiğitcan A.          
2963 Emirhan          
2985 Anılcan          

 

 1.Dönem

No İsim U1 U2 U3 U4 U5 1. Sınav U6 U7 U8 2. Sınav
2737 Cansu M M M M M Yavuz Hoca 63 0 95 53
2779 Berat ? 80 100 100 Y 70 0   Y  
2781 Muhammed 30 100 110 0 Y 48 77 60 90 76
2795 Çağatay 30 100 100 0 79 62 70 60 85 72
2825 Yiğitcan 60 R R R 50 55 80 0 100 60
2833 *Tamer 45 Y Y Y 50 48 47 50 20 52
2843 Eda 30 100 100 0 40 54 70 ? 85 52
2850 Yakup 60 120 100 95 I 94 60 60 90 70
2870 Beyza             Y 40 90 45
2879 Ahmet 0 100 100 100 Y 60 65 70 80 72
2889 Talha ? 90 90 100 Y 56 Y 80 20 35
2899 Esma             Y 55 80 45
2902 Hasan 30 100 100 95 80 81 Y 80 90 57
2914 Çağla 30 100 100 0 45 55 70 ? 70 47
2915 Beyza 60 80 100 100 83 85 58 60 Y  
2917 Mina ? 80 100 100 50 83 65 60 90 72
2927 Melikhan 20 90 50 60 80 60 75 80 90 82
2932 Eren 20 90 50 60 80 60 67 70 100 79
2934 Baran           0 Y 59 20 30
2939 Serdar   Y Y Y Y 0 65 70 80 72
2951 Kerem 40 80 90 90 Y 60 63 70 85 73
2962 Yiğitcan A. 60 M M M 80 70 68 Y 100 56
2963 Emirhan 20 10 40 40 Y 22        
2985 Anılcan   Y Y Y Y 0 73 20 100 65

 

 Ödevler

Ödev No Konu Teslim Tarihi
1 IR ile RGB Led Yakma Uygulaması  
2 Devre Elemanları Sembolünün Çizilmesi

11.05.22

  Ödevi Yapanlar Ödev1 Ödev2 Ödev3 Ödev4 Ödev5
2737 Cansu 100        
2745 Efe B. Y        
2751 Serda A. 0        
2795 Çağatay 100        
2825 Yiğitcan 100        
2833 *Tamer 100        
2843 Eda 100        
2850 Yakup 100        
2870 Beyza 100        
2879 Ahmet 10        
2899 Esma 10        
2902 Hasan 100        
2914 Çağla 100        
2917 Mina 40        
2927 Melikhan 100        
2932 Eren 100        
2951 Kerem 100        
2962 Yiğitcan A. 10        
2963 Emirhan          
2985 Anılcan 100        
             
             

 

 

Yorumunuzu Ekleyin

Programlama Temelleri Dersi Müfredatı
9A-9B Bilişim Teknolojilerinin Temelleri
11 /A /B /D /E /T Sınıf İngilizce
AMP 9-B-C- İ-J-H Sınıfı İngilizce Dersi
10 ATP NTP C# Sınıf Karnesi
10 ATP Robotik Kodlama
A11 AMP Web Tasarım Dersi
Açık Kaynak İşletim Sistemi
11. Sınıf Grafik ve Animasyon Dersi
Yükleniyor...